Розвідка повідомила про потужні бази техніки і підготовку Росії до атаки

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Розвідка повідомила про потужні бази техніки і підготовку Росії до атаки

На підконтрольній бойовикам території почали створюватися бази для зберігання техніки. / Фото: Reuters

Військові експерти застерігають, що у визначений час "ікс" на ці бази зберігання можуть швидко зайти вже бійці регулярної російської армії та розпочати атаку.

Українські розвідники вже кілька тижнів спостерігають, як на території, яку контролюють бойовики, створюються потужні бази зберігання техніки. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Реалісти вбачають у цьому чергову зміну тактики проросійських бойовиків, а військові експерти застерігають, що у визначений час "ікс" на ці бази зберігання можуть швидко зайти вже бійці регулярної російської армії та розпочати атаку.

"Ми постійно бачимо техніку, концентрують, а ми нічого зробити не можемо у відповідь", - розповідає стрілок 72-ї бригади Сашко "Білий". За його словами, безпілотники їхньої бригади зафіксували десятки одиниць важкої техніки в селищі Комсомольське, де міститься штаб так званої "першої слов'янської бригади "ДНР". Вся техніка туди заїжджає з Росії.

Утім, не тільки в Комсомольському формуються бронекулаки. Така картина спостерігається вздовж усієї лінії фронту. На думку розвідників, противник створює військові бази, на які, замість місцевих люмпенів, мають зайти регулярні російські війська.

Розвідники доповідають про нові бази для зберігання ворожої техніки

Розвідники доповідають про нові бази для зберігання ворожої техніки

"За тиждень можна забезпечити всю техніку. Техніка тут розташована, піхоту можна завезти дуже швидко і при бажанні – провести наступ", - розповідає розвідник "Маклауд".

Однією із найімовірніших цілей противника може стати Путилівська шахта. Тут оборону тримають відчайдухи з 93-ї бригади. Їхню міцність випробовують щодня, оскільки противник розташований з трьох боків.

Із четвертого боку розташований Авдіївський Коксохім та пряма дорога в український тил. Тут противник повторює те, що робив в аеропорту - руйнує споруди. Кілька годин артобстрілів - денна норма цієї шахти.

Примітно, що в останньому звіті ОБСЄ, датованому 18 липня, вказано про зменшення кількості обстрілів  на околицях Донецька. Крім того, згідно зі звітом, 17 червня спостерігачі СММ ОБСЄ зафіксували найменшу їх кількість на поточному тижні – 20.

Кореспондент ТСН Андрій Цаплієнко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація