Сайт "Миротворець" створив інтерактивну карту з домашніми адресами 3 тисяч російських найманців

На черзі - ще 15 тисяч бойовиків.

Сайт "Миротворець" створив інтерактивну карту з домашніми адресами російських найманців, які воювали на Донбасі проти Збройних сил України.

Картку на своїй сторінці в Facebook презентував народний депутат України Антон Геращенко.

Наразі на карті розміщено 3200 посилань на бойовиків і терористів з Росії від Калінінграда до Петропавловська-Камчатського. На черзі – ще 15 тисяч найманців, після цього на карті з'являться дані громадян з інших країн, що воювали проти України, а також українські громадяни, що вступили в лави бойовиків.

"Тепер всі охочі і, в першу чергу самі громадяни Росії, можуть зайти на сайт проекту "Миротворець", і подивитися, чи немає серед його сусідів терористів і бойовиків, які воювали на території України", - написав Геращенко.

Нагадаємо, сайт "Миротворець" викликав скандал через публікації списків з даними тисяч українських журналістів. Крім того, цей крок викликав великий резонанс у суспільстві і медійній сфері.

Наприклад, глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський зазначив, що публікація на сайті "Миротворець" даних іноземних журналістів, які працювали в окупованому Донбасі і отримали "акредитацію" влади невизнаної "ДНР" і "ЛНР", зашкодить репутації України.

13 травня "Миротворець" оголосив про своє закриття, а 15 травня заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що проект "Миротворец" відновить свою роботу.

Згодом сайт центру опублікував вибачення за попередню публікацію списку журналістів, акредитованих терористичною організацією "ДНР", і в той же час опублікував оновлений список, що містить 5412 записів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: