СБУ доводить, що росіяни не здатні захистити свої порти, - експерт про масовану атаку дронів

СБУ доводить, що росіяни не здатні захистити свої порти, - експерт про масовану атаку дронів

ЗСУ успішно атакують об'єкти в Криму / Фото: ТСН.ua

Росіянам залишається ховати військові кораблі за цивільними суднами.

Служба безпеки України ще раз довела, що росіяни не здатні захистити свої порти. Про це свідчить велика кількість прильотів за одну ніч з 16 на 17 травня по російських військово-логістичних об’єктах, які розташовані в Криму та на російському узбережжі Чорного моря.

Про це пише політолог Олексій Голобуцький. 

Експерт вважає, росіянам залишається тільки ховати військові кораблі у глибині портів за цивільними суднами. "РФ раніше заявляла про своє  домінування у Чорному морі. Зараз у Кремлі можуть про нього забути. Українські дрони раз за разом доводять, хто насправді домінує у битві за море", - акцентує Голобуцький. 

Політолог підкреслює, що збільшується і перелік цілей дронів СБУ. 

"У Севастополі прилетіло по електропідстанції "Севастопольська", що призвело до відключень електроенергії. Втім, все ж таки НПЗ залишаються одним з ключових об’єктів, які атакують наші дрони. СБУ системно реалізує детально прораховану стратегію по руйнуванню ключової галузі країни-бензоколонки. Так дрони вже вдруге за рік "завітали" на Туапсинський НПЗ, який росіяни почали відновлювати. Після серії нових вибухів доведеться починати ремонт заново. Всього ж прильотів по російським НПЗ було зо два десятки!", - наголошує експерт.

"В морському протистоянні ще можна згадати про "зерновий коридор", який Україна собі забезпечує самостійно. Експорт через порти Одеської області повернувся на довоєнний рівень. І це знову ж таки заслуга дронів СБУ (як морських, так і повітряних), які є найкращими гарантами як "коридору", так і в цілому безпекової ситуації на Чорному морі", - резюмує Голобуцький.

Нагадаємо раніше стало відомо, що СБУ та ГУР спільно запалили "бавовну" у Севастопольській бухті. Крім того, підлеглі Малюка знову підірвали Туапсинський НПЗ у Краснодарському краї.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація