Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ оголосила в розшук "прем’єр-міністра "ЛНР"

Матеріали кримінального провадження проти нього скеровано до суду.

Служба безпеки України скерувала матеріали кримінального провадження до суду за злочини проти національної та громадської безпеки та оголосила у розшук "голову Ради міністрів "ЛНР".

Про це йдеться на сторінці СБУ у Facebook.

"Ця неповажна людина наразі переховується від української Феміди на тимчасово окупованій території Луганщини, його оголошено у розшук. Матеріали кримінального провадження, відкритого за злочини проти основ національної та громадської безпеки, скеровано до суду. Так що з нетерпінням чекаємо "настоящего палковніка" в гості. До речі, за українськими ґратами йому буде набагато безпечніше, ніж серед "своїх", особливо враховуючи "вибухову" кар`єру таких "високопосадовців" в ОРДЛО", - повідомили у СБУ.

Ми ведемо постійну роботу із виявлення "співчуваючих" та палких поборників "руського міра". На жаль, непоодинокими є...

Опубліковано Служба безпеки України Середа, 19 вересня 2018 р.

Там також зазначили, що карколомне "кар’єрне зростання" затьмарило здоровий глузд колишньому полковнику Служби цивільного захисту, оскільки він спочатку очолив "штаб народної міліції "ЛНР", а потім удостоївся великої "честі", ставши цілим "прем`єр-міністром республіки".

Хоча СБУ і не називає імені підозрюваного, найімовірніше, йдеться про Сергія Козлова, який очолює "уряд "ЛНР" від 2015 року. До початку війни на Донбасі він проходив службу у Збройних силах України, а потім – в Міністерстві надзвичайних ситуацій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції