Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ оприлюднила фото і назвала прізвища шістьох громадян Сербії із ПВК "Вагнера"

У Сербії з 2014 року передбачено кримінальну відповідальність за найманство.

Голова Служби безпеки України Василь Грицак оприлюднив особисті дані шістьох громадян Сербії, стосовно яких зібрані беззаперечні докази участі у ПВК "Вагнера".

"Нам відомо про багатьох іноземців, які причетні до злочинів у складі цього терористичного угруповання", ‒ заявив він на брифінгу у середу, додавши, що оприлюднює інформацію з дозволу слідчих.

Грицак назвав шістьох громадян Сербії, які воювали у лавах "Вагнера" - Олександр Мілованович, Драган Міркович, Душко Лукич, Зоран Павич, Недо Стоянович і  Давор Савичич.

Серби із ЧВК Вагнера
СБУ

За словами голови СБУ, інформація про осіб, які з літа 2014 року перебували у ЧВК "Вагнера" в Україні та з серпня 2015 у Сирії, регулярно передається відповідними каналами партнерським спецслужбам.

У СБУ наголосили, що у Сербії з 2014 року передбачено кримінальну відповідальність за найманство. Українська спецслужба сподівається, що оприлюднена інформація допоможе притягти вищезгаданих осіб до відповідальності.

ВідеоСБУ надала докази причетності найманців "Вагнера" до окупації Криму та котла в Дебальцевому

Нагадаємо, найманці ПВК "Вагнера" брали участь в конфлікті на Донбасі з 2014 року. За словами голови СБУ Василя Грицака, на сьогоднішній день встановлено особи 1587 членів ПВК Вагнера. За даними СБУ, найманці "Вагнера" причетні до трагедії ІЛ-76, штурму Луганського аеропорту та Дебальцево. Від серпня 2015 року найманці ПВК в кількості 1350 чоловік направлені до Сирії - в район Хомса і Латакії для проведення там наступальних операцій. Окрім того, Грицак розповів, що 277 осіб з "Вагнера" воювали і на Донбасі, і в Сирії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції