Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ перехопила розмови ватажків "ДНР" щодо поділу влади після смерті Захарченка. Аудіо

Вони чекали узгоджень від Кремля, а також збиралися усунути зі шляху радника померлого бойовика.

Співробітники Служби безпеки України перехопили розмови ватажків терористичної організації "ДНР", в яких вони обговорюють зміни у владній структурі та погодження цих дій з Кремлем.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Згідно з повідомленням, 6 вересня 2018 року приблизно о 18.30 офіційний радник Олександра Захарченка Олександр Казаков зателефонував Дмитру Трапезнікову, який на той час виконував обов’язки голови "ДНР". В СБУ зазначили, що із їхньої розмови стало зрозуміло, що "вони чітко розраховують на вирішення "ситуації" Владиславом Сурковим, усім відомим в іпостасі помічника президента РФ Путіна та куратора тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей".

"Під час спілкування кремлівські "маріонетки" очікують вердикт після відповідної екстреної наради у Москві щодо остаточного затвердження у РФ майбутнього глави "ДНР" та складу "Совета Министров ДНР", - йдеться в повідомленні. 

Того ж дня близько дев’ятої вечора між Трапезніковим та Денисом Пушиліним, який обіймав посаду голови "Народного Совета ДНР", відбулася ще одна розмова, під час якої вони узгоджували свої дії спільно із "керівником МГБ ДНР" Павленком стосовно якнайшвидшої нейтралізації Казакова через позбавлення його волі.

"За їхньою інформацією, Казаков у власних цілях планував героїзувати "образ колишнього ватажка "ДНР" та забезпечити збереження влади так званої групи Захарченка. У цій бесіді Пушилін, зокрема, висловлює особисту зацікавленість у негайній необхідності усунення із обійманої посади терориста Тимофеєва (на прізвисько "Ташкент") через його примусове звільнення з посади "віце-прем’єра-міністра – міністра доходів і зборів ДНР" за терміновим розпорядженням самого ж Пушиліна", - йдеться в повідомленні СБУ.

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе "Сепар", в результаті вибуху було вбито ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами.

7 вересня Дениса Пушиліна проголосили ватажком "ДНР".

Залиште свій коментар

Вибір редакції