СБУ перехопила розмову Захарченка про "віджим" Курченком загарбаних терористами підприємств

СБУ перехопила розмову Захарченка про "віджим" Курченком загарбаних терористами підприємств

Фото: Reuters

Головний терорист Донецька визнав, що списки підприємств передадуть до Москви. 

Служба безпеки України оприлюднила чергові перехоплені розмови ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка – із громадянином РФ він обговорював загарбання терористами українських підприємств.

Розмова доводить, що більшість найпривабливіших українських економічних активів на тимчасово окупованій території Донеччини російські куратори хочуть передати структурам олігарха Сергія Курченка, який втік до Росії, відзначають в СБУ. 

"Ось надійшов папір: завтра всі підприємства ці, які йдуть у нас за списком, мають бути в Москві за адресою вулиця Краснопресненська, 12, це офіс компанії "Велес", чи "Капітал", чи "Менеджмент", що належить Курченку. На нараді будуть присутні люди Курченка. Це виходить ми за Курченка забираємо підприємства всі", - говорить ватажок бойовиків. 

Згодом Захарченко каже, що "Курченко забере все найкраще", а бойовикам залишаться понад 13 підприємств, які їм не потрібні. 

У СБУ нагадали, що український олігарх Сергій Курченко підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України, його оголошено у розшук. 

Як повідомлялося раніше, залізнична блокада на Донбасі триває майже місяць. Поїзди з вугіллям із контрольованих бойовиками територій не пропускають добробати - вважають неприпустимою торгівлю з окупантами. Їхня вимога - не тільки зупинити торгівлю, а й офіційно закріпити за територіями, що їх контролює агресор, статус окупованих.  

Ватажки бойовиків "ДНР" та "ЛНР" висунули "ультиматум" з вимогою припинити блокаду і прогрозили загарбати всі підконтрольні Україні підприємства на території ОРДЛО. 

1 березня терористи заявили про фактично повний "віджим" українських підприємств.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація