Перейти до змісту
СБУ знайшла беззаперечні докази, що серед бойовиків "ДНР" та "ЛНР" воюють росіяни

СБУ знайшла беззаперечні докази, що серед бойовиків "ДНР" та "ЛНР" воюють росіяни

Шестеро громадян Росії наразі вже засуджені.

Служба безпеки України зібрала беззаперечні докази участі 47 громадян Росії у терористичних організаціях "ДНР" та "ЛНР".

Про це заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

"Слідчі підрозділи під час збиранні доказів отримали беззаперечні свідчення участі громадян РФ (47 осіб), її воєнізованих формувань на стороні терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР" у збройному спротиві законній владі та вбивствах наших громадян", - наголосив він.

До того ж Лубківський повідомив, що були встановлені численні факти фінансування Росією бандитських груп і терористів, а також надання їм іншої допомоги.

"12 обвинувальних актів щодо росіян скеровані судам, 6 громадян РФ вже засуджені, двоє з них – за шпигунство", - додав радник голови СБУ.

Окремо Лубківський зазначив, що слідчі СБУ розслідують 2 тисячі 863 справи за фактами терактів, створення терористичних організацій та сприяння і фінансування тероризму, а також з лютого минулого року відкрито та розслідується 4 тисячі 382 кримінальних провадження про злочини проти основ національної безпеки і оборони України, територіальної цілісності і недоторканності, спроб повалення конституційного ладу, захоплення державної влади.

Нагадаємо, раніше силовики затримали терористку, яка закладала вибухівку біля бізнес-центру в Одесі.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин