Що Росія готує до 24 лютого: військовий експерт Михайло Самусь попередив про хвилю ракетних ударів

Автор
Юлія АбрамоваЮлія Абрамова
Дата публікації
Перегляди
45к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що Росія готує до 24 лютого: військовий експерт Михайло Самусь попередив про хвилю ракетних ударів

Фото: Associated Press

Що може РФ утнути до 24 лютого?

Напередодні 24 лютого очільнику Кремля Володимиру Путіну потрібно буде відзвітувати про перебіг так званої "військової операції" в Україні перед Федеральними зборами. Тож до цього часу, ймовірно, варто очікувати великої інформаційно-психологічної операції та хвилі ракетних ударів по Україні.

В інтерв’ю ТСН.ua про це сказав заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь.

"Що може Росія утнути до 24 лютого?.. Класика жанру. Перш за все, інформаційно-психологічна операція. Як би ми це не називали, ІПСО посідає дуже важливу роль, особливо у таких генералів, як Герасімов", - зазначив Самусь.

Експерт наголосив на тому, що російське командування вже почало підготовку до 24 лютого.

"Ця велика інформаційно-психологічна операція, яка покликана зародити у нас страх, паніку, вже діє. Далі, я думаю, буде завдано ракетних ударів. Під 24 лютого Путін виступить на Федеральних зборах. Йому потрібно показати перемогу й успіх. Йому потрібно в цьому зверненні щось розказати. Тому я гадаю, що і хвиля ракетних ударів, і інформаційно-психологічна операція будуть", - додав Самусь.

Нагадаємо, український експерт Петро Черник вважає, що у очільника Кремля Путіна "на карту поставлене абсолютно все", тому можна очікувати будь-яких "божевільних речей".

Експерт пронозує, що Росія хоче відірвати лівобережжя від правобережжя України за допомогою ракет, що дозволить їй залишити фронт без західного постачання.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
45к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація