Щоб наблизити спільну перемогу: двоє чоловіків збирають електровелосипеди на передову

Щоб наблизити спільну перемогу: двоє чоловіків збирають електровелосипеди на передову

Фото: pixabay.com

Олександр та Євген у столичній майстерні збирають електровелосипеди, які потім відправляють на передову.

Чоловіки вірять: це наближає перемогу над окупантами.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.ua.

Раритетний кабріолет Олександр реставрує вже роки три. Бо ж робота, каже, дуже кропітка

"Ну, наприклад, хромовані деталі, і вони були дуже старі. Ми знімали старий хром, старе покриття, шліфували, полірували, покривали знову", - розповідає чоловік.

Крім ремонту машин, разом з товаришем Євгеном нині ще й працює над створенням електровелосипеда.

Це вже другий ровер. Перший теж зібраний власноруч усього протягом кількох днів - нещодавно чоловіки передали своєму товаришу Максиму.

Військовий боронить нашу землю від окупантів у гарячих точках. І попросив зробити такий двоколісний транспорт, щоб залишатися для окупантів непоміченим під час виконання бойових завдань.

Підзарядити електровеломашину можна від розетки або генератора, каже Євген. Якщо ж батарея сяде - можна їхати як на звичайному велосипеді. Знаходити деталі - ось що, за словами Олександра і Євгена, найважче. Бо ж комплектуючі стали дефіцитом.

Головне - допомогти другу військовому. І покарати окупантів, які наробили в Україні стільки горя.

"Не дуже комфортно жити, коли поруч схибнутий сусід", - кажуть чоловіки.

Обоє чоловіків до 2014 року жили у Донецьку. Звідти до столиці були змушені виїхати, коли окупанти ввели війська на схід і призначили там  своїх маріонеткових управителів.

Про ті часи Олександр та Євген згадують із болем - на окупованій території у них залишилися родичі. Заради безпеки останніх друзі навіть не називають своїх прізвищ на камеру.

У майстерні чоловіки на 3-D принтері друкують і системи скидання боєприпасів із дронів. Для ще одного друга, який займається виробництвом безпілотників.

Що ж до електровелосипедів, то їх Олександр та Євген готові збирати ще. Звісно ж, не для продажу, а за запитами військових, щоб наблизити нашу спільну перемогу.

"Це наш обов’язок. Ми маємо це робити", - зазначили вони.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація