Олександр та Євген у столичній майстерні збирають електровелосипеди, які потім відправляють на передову.
Чоловіки вірять: це наближає перемогу над окупантами.
Про це йдеться у сюжеті ТСН.ua.
Раритетний кабріолет Олександр реставрує вже роки три. Бо ж робота, каже, дуже кропітка
"Ну, наприклад, хромовані деталі, і вони були дуже старі. Ми знімали старий хром, старе покриття, шліфували, полірували, покривали знову", - розповідає чоловік.
Крім ремонту машин, разом з товаришем Євгеном нині ще й працює над створенням електровелосипеда.
Це вже другий ровер. Перший теж зібраний власноруч усього протягом кількох днів - нещодавно чоловіки передали своєму товаришу Максиму.
Військовий боронить нашу землю від окупантів у гарячих точках. І попросив зробити такий двоколісний транспорт, щоб залишатися для окупантів непоміченим під час виконання бойових завдань.
Підзарядити електровеломашину можна від розетки або генератора, каже Євген. Якщо ж батарея сяде - можна їхати як на звичайному велосипеді. Знаходити деталі - ось що, за словами Олександра і Євгена, найважче. Бо ж комплектуючі стали дефіцитом.
Головне - допомогти другу військовому. І покарати окупантів, які наробили в Україні стільки горя.
"Не дуже комфортно жити, коли поруч схибнутий сусід", - кажуть чоловіки.
Обоє чоловіків до 2014 року жили у Донецьку. Звідти до столиці були змушені виїхати, коли окупанти ввели війська на схід і призначили там своїх маріонеткових управителів.
Про ті часи Олександр та Євген згадують із болем - на окупованій території у них залишилися родичі. Заради безпеки останніх друзі навіть не називають своїх прізвищ на камеру.
У майстерні чоловіки на 3-D принтері друкують і системи скидання боєприпасів із дронів. Для ще одного друга, який займається виробництвом безпілотників.
Що ж до електровелосипедів, то їх Олександр та Євген готові збирати ще. Звісно ж, не для продажу, а за запитами військових, щоб наблизити нашу спільну перемогу.
"Це наш обов’язок. Ми маємо це робити", - зазначили вони.