Сепаратисти хочуть амністію та особливий статус в обмін на скасування псевдовиборів

Дата публікації
Перегляди
1623
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сепаратисти хочуть амністію та особливий статус в обмін на скасування псевдовиборів

На окупованій частині Донбасу скасовані псевдовибори

Щодо проведення голосування за українськими законами залишається дуже багато запитань.

Заява про скасування виборів на Донбасі збіглася з черговим раундом переговорів у Мінську. Там контактна група обговорювала закон про амністію, місцеві вибори та особливий статус Донбасу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Скасування голосування на окупованих територіях Донецької і Луганської областей президент Петро Порошенко назвав подією, яка "відкриває шлях до повернення України на Донбас за допомогою виборів за українським законодавством".

Експерти радять не надто радіти скасуванню псевдовиборів, розглядаючи це рішення як один із кроків у грі російського президента Володимира Путіна з пом'якшення санкцій для його країни.

Невирішеними лишаються питання щодо виборів на Донбасі за українськими законами. Зокрема, як у них братимуть участь вимушені переселенці з цих територій, чи передуватиме голосуванню демілітаризація окупованих районів тощо.

Європейський Союз рішення про скасування "виборів" у самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" вважає надією на політичне вирішення конфлікту на Донбасі на основі територіальної цілісності України.

Нагадаємо, що бойовики "ЛНР" і "ДНР" скасували заплановані на листопад "місцеві вибори". Ватажки псевдореспублік вирішили перенести їх на 2016 рік. Також бойовики хочуть, щоб закон про вибори на окупованому Донбасі погодили в Мінську.

Тим часом Україна очікує на скасування результатів "виборів" бойовиків 2014 року.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

ДНР і ЛНР погодилися перенести вибори на 2016 рік

ДНР і ЛНР погодилися перенести вибори на 2016 рік

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1623
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація