Серед бойовиків біля Авдіївки несподівано з'явилися україномовні

Військові жартують, що російським військовим набридло воювати на Донбасі.

Українські військові поблизу Авдіївки мають відносний спокій в останні дні. Попри це, бійці тримаються напоготові, бо у стійке перемир'я не вірять, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Тут просто йде окопна війна. З окопа на окоп", - пояснює боєць із позивним "Старий". "До бойовиків відстань приблизно 50 метрів", - додає військовослужбовець Микола. "Вони дають – ми даємо відповідь. Та й усе", - описує перебіг подій "Коваль". Останні кілька днів українські воїни вважають тихими. І пояснюють: після вогневої відповіді з боку ЗСУ бойовики втрачають інтерес до активних дій. "Вони починають обстрілювати, ми даємо адекватну відповідь – і вони затихають. День можуть мовчати", - каже один із оборонців Авдіївки.

ВідеоВійськові повідомляють про появу на позиціях у ворога україномовних бойовиків

У вільний час солдати їдять доспілий у садах виноград, п'ють на свіжому повітрі каву та радіють кожній вільній від обстрілів хвилині. А також слухають радіоперехоплення переговорів терористів і відзначають у них несподівані зміни. "Командири в них, коли щось починається, віддають накази – чути російську мову чисту. Появилося багато людей, які говорять українською мовою. Я не знаю, може російським кадровим уже набридло тут воювати – не знати, за що і для чого", - каже військовослужбовець ЗСУ з позивним "Брат".

Разом із тим десантники у раптову миролюбність бойовиків не вірять, тому тримаються напоготові. "Рано чи пізно тиша закінчується одним – боєм", - підсумовують захисники України.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: