Перейти до змісту
Серед бойовиків біля Авдіївки несподівано з'явилися україномовні

Серед бойовиків біля Авдіївки несподівано з'явилися україномовні

Військові жартують, що російським військовим набридло воювати на Донбасі.

Українські військові поблизу Авдіївки мають відносний спокій в останні дні. Попри це, бійці тримаються напоготові, бо у стійке перемир'я не вірять, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Тут просто йде окопна війна. З окопа на окоп", - пояснює боєць із позивним "Старий". "До бойовиків відстань приблизно 50 метрів", - додає військовослужбовець Микола. "Вони дають – ми даємо відповідь. Та й усе", - описує перебіг подій "Коваль". Останні кілька днів українські воїни вважають тихими. І пояснюють: після вогневої відповіді з боку ЗСУ бойовики втрачають інтерес до активних дій. "Вони починають обстрілювати, ми даємо адекватну відповідь – і вони затихають. День можуть мовчати", - каже один із оборонців Авдіївки.

Відео Військові повідомляють про появу на позиціях у ворога україномовних бойовиків

У вільний час солдати їдять доспілий у садах виноград, п'ють на свіжому повітрі каву та радіють кожній вільній від обстрілів хвилині. А також слухають радіоперехоплення переговорів терористів і відзначають у них несподівані зміни. "Командири в них, коли щось починається, віддають накази – чути російську мову чисту. Появилося багато людей, які говорять українською мовою. Я не знаю, може російським кадровим уже набридло тут воювати – не знати, за що і для чого", - каже військовослужбовець ЗСУ з позивним "Брат".

Разом із тим десантники у раптову миролюбність бойовиків не вірять, тому тримаються напоготові. "Рано чи пізно тиша закінчується одним – боєм", - підсумовують захисники України.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин