Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шоста річниця трагедії під Сіверськом: семеро бійців загинули, звільняючи території від окупантів

Шоста річниця трагедії під Сіверськом: семеро бійців загинули, звільняючи території від окупантів

Рівно 6 років тому 24 бригада понесла перші серйозні втрати на фронті.

Сумні роковини. Рівно шість років тому 24 бригада зазнала перших серйозних втрат на фронті. Передовий загін українських бійців потрапив у ворожу засідку поблизу міста Сіверськ. Нинішнім бійцям бригади вдалося буквально на годину приїхати до пам'ятника загиблим побратимам, після чого вони швидко повернулся на передову, адже війна триває досі.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Над дорогою стоїть високий камінь з  сімома портретами: Андрій, Юрій, Віктор, Ігор, Микола, Віктор. Командир батальйону, командир розвідроти, молоді бійці. На цій дорозі вони потрапили у засідку, дали ворогу бій, але загинули.

Гаряче літо 2014-го. Українське військо визволяє один населений пункт за іншим. Красний Лиман, Ямпіль, підійшли до Сіверська. Бойовики скаженіли і ніяк не хотіли відступати. Олександр Нечипоренко – один з бійців, якому довелося  того дня з боєм відбивати у ворога тіла загиблих побратимів. 

"З нами лежав до 8 вечора, поки ми назад не виходили з боєм, тобто ми вивозили їх на броні", – розповідає він.

Відео Бійці 24-ї бригади вшанували побратимів, які загинули 6 років тому поблизу Сіверська  

Рівно шість років тому 24-та бригада зазнала перших серйозних втрат на фронті. Передовий загін українських бійців потрапив у ворожу  засідку поблизу міста Сіверськ. Нинішнім бійцям бригади вдалося буквально на годину приїхати до пам'ятника загиблим побратимам, після чого вони швидко повернулися на передову, адже війна триває досі.  Більше про війну на Сході України

Бійці 24-ї бригади вшанували побратимів, які загинули 6 років тому поблизу Сіверська  

Нині за пам'ятним знаком доглядають місцеві люди, ті яких визволяли бійці 24 бригади у 14 році.

Про ті бої і перемоги бійці могли б розповідати довго, але війна ще не скінчилася, вояки 24 бригади віддають честь загиблим і швидко повертаються на фронт. Від Сіверська  і аж до фронтового Луганського майже 70 кілометрів – це та звільнена українська земля, за яку загинули їхні побратими, кажуть вони, земля за яку вони воюють і зараз. На передовій стріляють і сьогодні, але це вже зовсім не те, що було 6 років тому,  відзначають бійці. 

Поки що треба сидіти у шанцях, тримати оборону, але бійці вірять, ще буде великий наступ як і в 14 році. І обіцяють – ще будуть великі перемоги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції