Схрони з гранатами і патронами: село Дачне біля фронту АТО обшукають після трагічного вибуху

Правоохоронці хочуть зменшити вірогідність нових надзвичайних ситуацій.

Подвір'я будинку в селі Дачне Донецької області, де напередодні внаслідок вибуху гранати загинули троє людей, засипане сіллю. Так родичі жертв цієї трагедії ховають сліди крові, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вибух стався о 23:00 годині, і його чули в усіх куточках села. Найближчі сусіди прибігли одразу та викликали поліцію. "Я чула вибух, але я сама з Донецька – я подумала, що я вдома там, у Донецьку. А потім прокинулася", - каже одна з жінок. "Тут спокійно завжди було. Це от такий випадок – раз на рік і палка стріляє", - запевняє місцевий житель.

ВідеоНа Донеччині поховали жінку та двох чоловіків, які підірвалися на гранаті напередодні

Село знаходиться в 30 км від лінії розмежування, тому війна безпосередньо його не зачепила. Попри це, зброї навколо багато – це визнають усі, включно з правоохоронцями. На подвір'ї знайшли запали від бойових гранат і патрони. "Добровільної видачі немає. Під час відпрацювань, звичайно, багато вилучаємо. І в полях знаходимо схрони. Ходимо з обшуками. Багато вилучається гранат, патронів – зброї, як такої, немає", - каже слідчий поліції Лариса Галич.

До єдиного з чотирьох осіб, які на подвір'ї випивали в трагічний вечір, знімальну групу не допустили – чоловік лежить у реанімації. У приватній розмові він пояснив, що в якийсь момент господар будинку виніс із дому пакет, із якого дістав гранату Ф-1. За словами пораненого, загиблий власник оселі знайшов цей пакет з боєприпасами на околиці села.

Фотогалерея Господар хотів показати салют: стали відомі подробиці смерті трьох людей від вибуху гранати на Донеччині (2 фото)

Після цієї трагедії поліцейські збираються повністю відпрацювати село Дачне. Це означає пошук схронів навколо та профілактичні бесіди з місцевими жителями стосовно поводження зі зброєю та боєприпасами.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Залиште свій коментар