Штаб ООС показав, як українські військові тренувалися відбивати авіаудар на приморському напрямку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під час навчань штурмова та армійська авіації імітували удар повітряного противника.

У районі ООС для українських військових відбулись заняття з управління силами та засобами зенітного ракетно-артилерійського дивізіону під час відбиття авіаційного удару противника на приморському напрямку.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС на своїй сторінці у Facebook.

Інструкторсько-методичні заняття для керівників різних рівнів провели для вдосконалення їхніх навичок в управлінні вогнем при діях авіації противника на малих та гранично малих висотах в районі узбережжя Азовського моря.

За словами керівника тренувань, під час занять вдосконалюється злагодження бойових обслуг та взаємодія між радіотехнічними підрозділами Повітряних сил та пунктом управління протиповітряної оборони бригади з обміну інформацією про повітряну обстановку.

Зазначається, що під час навчань штурмова та армійська авіації імітували удар повітряного противника по підрозділах, що здійснюють прикриття морського узбережжя. Окрім того, відбулося виконання бойових пусків та стрільб по аеродинамічних цілях, які маневрують висотою.

Нагадаємо, на полігоні ЗСУ випробували новий мінометний комплекс, створений українцями. Виробники досягли максимальної швидкості розгортання і згортання й безпеки його використання.

Фотогалерея Понад 50 літаків та тренування з кіберзахисту. Як відбуваються навчання України та НАТО "Чисте небо" (23 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції