Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Штрикнув в око ручкою СБівцю та стрибнув у вікно: ТСН дізналась, як затримували підполковника-зрадника

Засуджений за держзраду не розкаявся.

Позбавлений звання підполковник Нацгвардії, засуджений за державну зраду на 13 років, не розкаювався у скоєному. Про це ТСН розповів співробітник силових структур.

"На жаль, він не розкаювався, він свідомо підтримує "руську весну". Досі він підтримує бойовиків, терористів. Він хотів незалежність Донбасу. Уродженець Донбасу, його частина була розташована до 2014 року в Донецьку. Потім - у Харкові. Був протягом кількох років миротворцем у місіях ООН, де спілкувався зокрема з росіянами", - розповів співбесідник ТСН.

Після затримання на допиті він довго відхрещувався від обвинувачень, які йому пред'явили, але почувши записи та інші докази, все визнав і написав визнання у своїй протизаконній діяльності на кількох аркушах. У цей час, впевнений співбесідник ТСН, затриманий планував втечу і одразу реалізував свій план.

"Він наніс удар співробітнику СБУ кульковою ручкою в область ока і вистрибнув у вікно. Але відстань до землі була близько 5-6 метрів, тому він зламав ногу. Він намагався рухатись, повз 3-4 метри, потім його затримали", - розповів силовик.

ВідеоТСН дізналась, як затримували засудженого за держзраду підполковника

Позбавлений звання підполковник Нацгвардії, засуджений за державну зраду на 13 років, не розкаювався у скоєному. Про це ТСН розповів співробітник силових структур.

ТСН дізналась, як затримували засудженого за держзраду підполковника

Нагадаємо, у Харкові підполковника Нацгвардії за державну зраду до засудили 13 років позбавлення волі та позбавили військового звання. Як з’ясувала контррозвідка, нацгвардієць був завербований представниками ФСБ РФ у вересні 2014 року під час візиту до Москви. На виконання вказівок кураторів військовий передавав месенджером та електронною поштою до Росії секретну інформацію.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції