Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шведи можуть очолити перехідну адміністрацію Донбасу після введення миротворців

Росія категорично проти участі у місії країн НАТО.

Після переходу окупованих територій Донецької та Луганької областей під контроль ООН у рамках миротворчої місії має бути створена перехідна адміністрація.

Про це повідомив заступник мінстра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак, передає "НВ".

"Після цього можливе введення міжнародної адміністрації... Перехідна адміністрація, яка буде забезпечувати управління військовими підрозділами поліції і також робити все, щоб підготувати повернення цих територій під юрисдикцію української влади", - сказав він.

За його словами, на чолі такої адміністрації може стати Швеція. 

Гримчак додав, що Росія категорично проти участі країн НАТО у миротворчій місії, а Україна, своєю чергою, не розглядає варіант залучення РФ або країн Договору про колективну безпеку, тобто Узбекистану, Вірменії, Казахстану, Киргизстану та Таджикистану.

ВідеоПетро Порошенко розповів, коли закінчиться АТО

Президент пообіцяв, що АТО закінчиться у травні. Утім, одразу уточнив, що про припинення бойових дій не йдеться. Мовляв, загроз не поменшало. Тому йдеться лише про зміну формату, який передбачав закон про реінтеграцію Донбасу.

Петро Порошенко розповів, коли закінчиться АТО

Нагадаємо, формат оборони східних областей у вигляді антитерористичної операції завершиться у травні цього року. Україна переходить до проведення операції Об'єднаних сил. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції