Силовики схопили інформатора російських спецслужб та вербувальника маріупольських кримінальників

Дата публікації
Перегляди
2909
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Силовики схопили інформатора російських спецслужб та вербувальника маріупольських кримінальників

Фото: Reuters

Одному з них "світить" до 15 років за ґратами.

Співробітники СБУ у місті Щастя затримали диверсанта, який "зливав" інформацію про українських бійців бойовикам "ЛНР" та воякам російської спецслужби ГРУ.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

Також зазначається, що інформатор повідомляв російським найманцям дані щодо кількості українських бійців у Щасті та доповідав про місця їхньої дислокації і пересування. Для цього диверсант особисто складав маршрути проникнення до тилу українських військ.

До того ж чоловік коригував вогонь артилерії бойовиків по рідному місту, унаслідок чого було знищено інфраструктуру Щастя, зруйновано оселі громадян та вбито мирних мешканців.

За всі злочини поплічнику бойовиків "світить" близько 15 років в'язниці.

Водночас у Маріуполі було затримано диверсанта, який працював на "ДНР". Чоловік мав створити диверсійно-підривну мережу з числа місцевого криміналітету для здійснення терактів з метою дестабілізації ситуації в місті та залякування мирних громадян.

За словами зловмисника, бойовики надали йому інформацію про кримінальників, з якими він мав домовитися про взаємодію і яким "після перемоги" ватажки "ДНР" обіцяли повний контроль над містом. Винятковий акцент було зроблено на осіб, які відбували покарання за особливо тяжкі злочини.

Нагадаємо, раніше у зоні АТО затримали ще чотирьох російських найманців-інформаторів "ДНР" та "ЛНР".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2909
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація