Симпатик "ДНР" Прилєпін обвінчався з дружиною у Донецьку і отримав у подарунок гранатомет

Дата публікації
Перегляди
2300
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Симпатик "ДНР" Прилєпін обвінчався з дружиною у Донецьку і отримав у подарунок гранатомет

Фото: Facebook/Захар Прилєпін

Його дружині подарували пістолет "виробництва ДНР".

Російський письменник і активний прихильник терористів "ДНР" Захар Прилєпін обвінчався зі своєю дружиною Марією після 20 років шлюбу.

Церемонія відбулася у Спасо-Преображенському соборі в окупованому Донецьку, написав у Facebook російський журналіст Олександр Коц.

На вінчанні були присутні ватажок "ДНР" Олександр Захарченко зі своєю дружиною, "міністр доходів ДНР" Олександр Тимофєєв на прізвисько "Ташкент", співачка Юлія Чичеріна та інші.

Гості подарували Прилєпіну автоматичний станковий гранатомет. Захарченко подарував письменнику самовар, а його дружині – пістолет "Оплот" "виробництва ДНР".

 

 

Нагадаємо, СБУ відкрила справу проти російського письменника Прилєпіна, який хоче захопити Україну. За словами скандаліста, основна його мета - завоювання України. За словами речниці СБУ, досудове розслідування ведеться за ч. 1 ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) та ч. 1 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу. 

Прилєпін нібито створив за своєю ініціативою "підрозділ", з яким, зокрема, збирається завоювати всю Україну. За його словами, 90 відсотків у його батальйоні - "мужики, що воювали" і нібито більшість — "місцеві".

"Я знав, де взяти цих людей. Причому ми могли, звичайно, надати людей набагато більше. Але сказали: потрібен батальйон. Зібрали батальйон. Зараз в Росії з числа товаришів черга стоїть просто: хлопці, візьміть нас, ми хочемо, ми приїдемо. Товаришів за різноманітною колишньою політичною та навколополітичною діяльністю величезна кількість", - стверджує новоявлений бойовик. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2300
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація