Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Син політика та ультраправі активісти: в Італії розповіли про вербувальників найманців "ЛДНР"

Син політика та ультраправі активісти: в Італії розповіли про вербувальників найманців "ЛДНР"

Щодо трьох вербувальників застосували заочних арешт.

В Італії ідентифікували вербувальників найманців для терористичних "ЛНР" і "ДНР" як прибічників ультраправих організацій, і зокрема "Ліги" - однієї з керівних нині партій в країні.

Про це пише La Stampa.

Правоохоронцям вдалося арештувати трьох вербувальників, у двох з яких громадянство Албанії та Молдови. Ще трьох людей, які, ймовірно, наразі перебувають на Донбасі, арештували заочно.

Так, один вербувальників Андреа Пальмері - один з колишніх активістів ультраправої організації "Бульдоги". Пальмері і зараз, ймовірно, перебуває в Росії або на окупованому сході України.

Вербувальники найманців, арештовані в Італії_2
La Stampa
Зліва Андреа Пальмері.

Другий - колишній солдат, 34-річний Антоніо Катальдо. Воював у Лівії, де його викрали, а потім 2008 року звільнили. Навчався в Росії та пройшов курси на Панамі.

Вербувальники найманців, арештовані в Італії_1
La Stampa
Ліворуч Антоніо Катальдо.

У списку прокурорів також Габріеле Каругаті, колишній охоронець торгового центру, син лідера "Ліги" в муніципалітеті Кайрате: на Facebook він підтверджує, що мешкає у Донецьку та демонструє фото у камуфляжі.

Вербувальники найманців, арештовані в Італії_3
La Stampa
Габріеле Каругаті

Серед підозрюваних рекрутерів заарештований Владімір Вербічі та жінка російського походження з молдовськими паспортами. Ще один затриманий - громадянин Албанії. Розслідування генуезької прокуратури стосується загалом 15 осіб.

Нагадаємо, раніше СБУ повідомила, що "Приватна військова компанія Вагнера", яка бере участь у бойових діях на Донбасі та в Сирії, ​вербує частину своїх найманців у колоніях, де сидять за тяжкі злочини. Бойовики підбирають людей із кримінальним минулим та військовою підготовкою.

Відео ФСБ РФ намагалася завербувати заступника командувача ВМС України - українська контррозвідка

Контррозвідка СБУ розрила схему, за якою російські спецслужби вербували українських офіцерів. Робили це з допомогою маленького чипа, який дозволяє відправляти інформацію кураторам із ФСБ. Пристрій призначався російському агентові, завербованому серед офіцерів СБУ. Він мав переконати своїх армійських друзів постачати секретну інформацію для ФСБ. А остаточною метою операції мав стати начальник штабу ВМС Роман Гладкий.

ФСБ РФ намагалася завербувати заступника командувача ВМС України - українська контррозвідка

Вибір редакції