Ситуація на Бєлгородщині ніяк не впливає на оборону України — Данілов

Ситуація на Бєлгородщині ніяк не впливає на оборону України — Данілов

Данілов заявив, що ситуація на Бєлгородщині ніяк не впливає на оборону України / Фото: Апарат РНБО України

Водночас він зазначив, що будь-які звинувачення в бік Збройних сил України є нісенітницею.

Ситуація в Бєлгородській області після того, як туди зайшли російські воєнізовані загони з "Російського добровольчого корпусу" та легіону "Свобода Росії", жодним чином не впливає на гарантування безпеки України.

Про це в етері телемарафону заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов.

"На безпеку в Україні ця ситуація не впливає жодним чином. Громадяни РФ мають право на протест. Це записано в їхніх нормативно-правових документах. І Росія має самостійно з цим питанням впоратися", - заявив він у телемарафоні.

Водночас він зазначив, що будь-які звинувачення в бік Збройних сил України є нісенітницею.

На запитання про те, чи знала Україна про наміри "Російського добровольчого корпусу" та легіону "Свобода Росії" увійти до Бєлгородської області, секретар РНБО наголосив: "Є громадяни Росії, які зі зброєю в руках пішли визволяти свою рідну землю, — мають на це повне право".

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що за заворушеннями в Бєлгородській області РФ стоять росіяни, які прагнуть "позбутися темряви у своїй країні".

Крім того, ми раніше інформували, що у Брянській області РФ, яка межує з Україною, 23 травня оголосили план "Едельвейс" - загальний збір для силовиків.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація