Ситуація на Донбасі: як працюють КПВВ через коронавірусні обмеження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бойовики повністю закрили пропускні пункти.

Українські пункти пропуску через лінію фронту на Донбасі працюють в обмеженому режимі. Аби не допустити поширення коронавірусу. Натомість, відсьогодні - окупанти геть закрили шлагбауми.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Відео Через епідемію коронавірусу КП на Донбасі працюють в обмеженому режимі

Пункти пропуску закриваються. Від опівночі перейти через лінію розмежування на Донбасі можна буде лише за критично важливих життєвих обставин. Нині через епідемію коронавірусу КП працюють в обмеженому режимі. Втім, охочих долати фронт уже немає.  Більше про коронавірус в Україні

Через епідемію коронавірусу КП на Донбасі працюють в обмеженому режимі

Від самого ранку через КП "Пищевик" і "Новотроїцьке" - з окупованої частини України не проїхало - жодної машини.

Маска - не довше, ніж на півтори години. А ще – дезінфекція. Усього, до чого тільки торкаються руки, і прикордонників, й подорожувальників - у межах пункту пропуску. 

"Чотири рази на добу, мінімум обробляється… Зброю також обробляєм", - кажуть українські прикордонники.

Крім автоматів, прикордонники тепер мають напоготові ще й засоби захисту та контролю не мілітаристичного гатунку – інфрачервоні термометри.

До понеділка, 16 березня, лише через КПВВ "Пищевик", на Приазов’ї, лінію фронту в обох напрямках  щодоби перетинало близько чотирьох тисяч людей й понад тисячу автівок. Та вже майже тиждень, як тут – затишшя. КПВВ - не зачинений, але діють - суворі обмеження.

"Ми не пропускаємо іноземців. Ми не пропускаємо осіб, які не мають посвідки внутрішньо-переміщеної особи і які не прописані на території підконтрольній уряду України", - зазначив прикордонник комендатури "Сартана", майор Володимир Іваньков.

Напередодні через цей пункт пропуску пройшло не більше, як півтори сотні людей. Нині, від самого ранку й до полудня - жодного охочого. Окрім пари білих позашляховиків ОБСЄ.

Ватажки окупантів обіцяли, що від 21 березня геть зачинять шлагбауми зі свого боку. Два екіпажі міжнародної місії зранку вирушили у розвідку. Спробувати проїхати.

Тітка Лідія проводжає їх поглядом. Жінка мешкає тут, у Пищевику - через паркан із пунктом пропуску. Про коронавірус знає. Захисні засоби, каже - має. Продуктів з водою, твердить - вистачає. З дому - переважно не виходить.

"Ну, я в основному дома сиджу. Ось цей попросили зустріти з автобусу - а так, я в основному дома", - каже жінка.

ОБСЄ повернулись через 30 хвилин ні з чим. Хоча, до патрулів ОБСЄ жодне з "коронавірусних" обмежень по обидва боки фронту не мало би застосовуватись.

До вечора через пункт пропуску "Пищевик" на непідконтрольну територію спробував проїхати один чоловік. Годинне очікування перед блокпостом окупантів ні до чого не призвело. Подорожувальник повернувся назад.

Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Вибір редакції