Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ситуація стала більш загостреною". Бойовики активізувалися на Горлівському напрямку

Обстріли відбуваються чи не щодня.

На околицях Новгородського живуть з пів-десятка цивільних. Це переважно літні люди. Їх обстрілюють збоку окупованої Горлівки чи не щодня. Українські військові припускають, що ворог може піти у наступ, аде в останні дні ситуація стала більш загостреною, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Тутешні оборонці кажуть, що окупанти намагаються просуватися вперед. "Щось копають кожний день. Вони роблять якісь позиції, для якогось іншого озброєння",- каже військовослужбовець ЗСУ "Інструктор".

ВідеоУ прифронтових містечках захисники спостерігають військову активність ворогів

Життя на межі просто під ворожими обстрілами: саме так існують на околицях Новгородського з півдесятка цивільних. Переважно літні люди. І мало не щодня до їхніх дворів та прямо у будинки летить смертоносне залізо з боку окупованої Горлівки. Спостерігаючи за діями ворога, хлопці припускають, що ті можуть навіть піти у наступ.  

У прифронтових містечках захисники спостерігають військову активність ворогів

Саме звідти з польових капітальних укріплень або й від самих околиць захопленого райцентру Донеччини останніми днями бойовики стріляють дуже потужно. Вони влаштовують по кілька атак на день. "Ситуація стала більш загостреною. Як правило починає працювати крупнокаліберний кулемет - це у них "Утьоси" в основном, працювали БМП-2, 120 міномет", - розказав військовослужбовець ЗСУ "Махно".

На краю Новгородського між позицій українських військових живуть люди. Військові розказують, іноді хтось сапає город, діти граються у піску. Багаторазово-пошматовані кулями й скалками паркани, побиті дахи, потрощені двері й вікна.

Ворожа мінометна атака, коли снаряди прилетіли у будинки мешканців Новгородського, трапилась перед великодніми святами. Чим далі, таких дірок на околиці прифронтового містечка Новгородського, лише більшає. "Обстріли кожний божий день", - каже бабця Поліна. Їй уже за 80 років. Вона мешкає на цій вулиці відколи вийшла заміж. Дитина, що гралася у піску і яку бачили військові, її правнучка. Аби навідати прабабусю онуки з правнуками свідомо наражають себе на небезпеку. Кухня у будинку бабці Поліни тому свідок, адже снаряд впав прямо у кімнату.

Наші армійці, припускають, що загострення на фронті цілком може бути пов’язане із політичною колотнечею в тилу. На ділянці фронту біля Горлівки, розповідають хлопці, останніми днями ще й спостерігають за ймовірною підготовкою окупантів до руху вперед. "Так як вони копають і мовчать, наводить на думку, що скоро щось буде. Тут зараз таку ситуацію, що з їхньої сторони можуть бути активні наступальні дії", - припускає "Інструктор".

Кореспондент ТСН Олександр Моторний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції