Ситуацію довколо Ясинуватської розв'язки українська сторона назвала окозамилюванням порушень Мінських домовленостей

Українська сторона СЦКК наголошує на тому, що обстріли з важкого озброєння з боку бойовиків здійснювалися з метою захоплення ними промислової зони у районі Авдіївки.

Українська сторона СЦКК переконує, що інформаційна істерія довкола Ясинуватської транспортної розв'язки – цинічна спроба окозамилювання фактів грубого порушення Мінських домовленостей з боку бойовиків НЗФ.

За останні декілька днів відбулося відчутне загострення ситуації поблизу східних околиць Авдіївки, - про це прес-центр АТО інформує у Facebook. 

Бойовики НЗФ із декількох напрямків обстрілюють позиції сил АТО, які обороняють цей населений пункт. За даними української сторони СЦКК, починаючи з 5 березня позиції Збройних Сил України у цьому районі 74 рази піддавалися обстрілам з боку незаконних збройних формувань. За цей період бойовики випустили по силам АТО щонайменше 57 снарядів із артилерійських систем калібру 122 мм, 50 мін калібру 120 мм, 201 міна калібру 82мм та здійснили 30 танкових пострілів. Такі факти застосування по позиціях українських військових озброєння, яке давно мало бути відведеним, здійснювалося під істеричні інформаційні закиди підконтрольних їм ЗМІ про нібито спроби захоплення підрозділами ЗС України транспортної розв'язки між Донецьком і Горлівкою.
Українська сторона СЦКК наголошує на тому, що обстріли з важкого озброєння з боку бойовиків здійснювалися з метою захоплення ними промислової зони у районі Авдіївки, а інформаційний психоз мав би послужити у подальшому для виправдання завчасно спланованих підступних дій захоплення бойовиками НЗФ ОДРО важливих об'єктів інфраструктури поблизу цього населеного пункту, які у подальшому мали б впливати на формування суспільно-політичної обстановки у цьому районі.

"Крім того, інформаційна істерія довкола Ясинуватської транспортної розв'язки – цинічна спроба бойовиків НЗФ замилити очі на факти грубого порушення Мінських домовленостей із застосуванням ними важкого озброєння.
Потрібно зазначити, що проведення інформаційних провокацій щодо ніби то застосування озброєння Збройними Силами України – є давно випробуваною тактикою дій НЗФ", - читаємо в заяві прес-центру АТО.

"Як правило, після таких піар-акцій бойовики здійснюють обстріли не тільки позицій сил АТО, але й відкривають вогонь по житлових кварталах населених пунктів, де проживає цивільне населення, по обидва боки лінії зіткнення, а усю вину за це намагаються перекласти на сили АТО", - заявляють у прес-центрі АТО.

Українська сторона СЦКК: інформаційна істерія довкола Ясинуватської транспортної розв'язки – цинічна спроба окозамилюван...

Posted by Прес-центр штабу АТО on Wednesday, March 9, 2016

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: