Склади боєприпасів у зоні ООС розосередили і засекретили – Наєв

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нових вибухів снарядів, принаймні на Донбасі, бути не повинно.

Командувач Об'єднаних сил генерал Сергій Наєв заявив, що склади боєприпасів у зоні проведення ООС захищені від можливих атак ворога. Таких об’єктів на Донбасі понад півтора десятки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Боєприпаси спеціально розосередили в зоні бойових дій, ці склади замасковані, вони польові і мають по кілька рівнів охорони. "Охороняються вони багаторівневою системою охорони. Туди залучені підрозділи і Національної гвардії, і Національної поліції, і безпосередньо Збройні Сили України, зокрема Сили спеціальних операцій", - повідомив Наєв.

ВідеоМісця зберігання боєприпасів у зоні проведення ООС: наскільки вони захищені та убезпечені

Після кожної наступного вибуху складу боєприпасів в Україні заходи безпеки посилюються в інших місцях зберігання боєкомплектів. Але арсенали і далі горять та вибухають. І, головне: Україна втрачає боєзапас - передовсім танкові та артилерійські, які дуже потрібні на передовій. Водночас, лише в зоні проведення Операції Об'єднаних сил місць зберігання боєприпасів - півтора десятки.

Місця зберігання боєприпасів у зоні проведення ООС: наскільки вони захищені та убезпечені

Цього року вже був атакований один з артскладів у населеному пункті Стара Миколаївка. Це місце обстріляла артилерія ворога в ніч проти 25 травня – у дітей тоді скасували свято останнього дзвоника. Сам склад розташовувався на старій фермі, наслідки потім ліквідовували ще понад місяць. Тоді й було прийняте рішення, що склади мають переїхати.

"Мною було прийнято рішення перемістити всі склади від лінії досяжності артилерії противника. Всі склади переміщені та розосереджені, виконані всі умови щодо складів в районі бойових дій", - запевнив Наєв.

Кореспондент ТСН Наталія Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції