Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слідчі виписали повідомлення про підозру ватажку російського угрупування "Вагнера" Уткіну – Грицак

СБУ в понеділок, 9 жовтня, передасть в Генеральну прокуратуру повідомлення про підозру.

Служба безпеки України підготувала повідомлення про підозру керівнику російської приватної військової компанії «Вагнера» Дмитру Уткіну.

Про це голова СБУ Василь Грицак сказав на брифінгу.

”Хочу сказати, що наші слідчі виписали вже повідомлення про підозру для громадянина Уткіна Дмитра Валерійовича”, - сказав Грицак.

СБУ в понеділок, 9 жовтня, передасть в Генеральну прокуратуру повідомлення про підозру. ”Я сподіваюсь, що Генеральна прокуратура нас підтримає в цьому”, - додав Грицак.

За його словами, робота з документування злочинної діяльності приватної військової компанії Вагнера триває. Як повідомив Грицак, Уткін народився у 1970 році в місті Азбест Свердловської області РФ.

”Потім переїхав на Кіровоградщину разом з сім`єю, коли був маленькою дитиною, а потім покинув Україну у 1987 році, за нашими даними”, - сказав Грицак.

Журналісти поросили голову СБУ прокоментувати інформацію про те, що Уткін нібито приїжджав до України 2016 року з метою відвідування своєї матері у Кіровоградській області.

Грицак зазначив, що СБУ не змогла підтвердити перебування Уткіна в Україні 2016 року. Однак, за даними відомства, є дані про останній його приїзд до України 2013 року. ”Його мама разом з його донькою, яка народжена не у шлюбі, виїхали у 2016 році до Росії. Це нами встановлений факт”, - додав Грицак.

Нагадаємо, Грицак також розповів, що до складу російських найманців із групи "Вагнера", які воювали на Донбасі та у Сирії, входять декілька десятків українців. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції