Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слова про любов і очікування: рідні полонених розповіли про їх короткі дзвінки з Луганська

Люди кажуть, що від несподіванки навіть не одразу зрозуміли, хто телефонує.

Рідні українських воїнів, які багато місяців провели в полоні у Луганську, вперше за тривалий час почули їхні голоси. Бойовики самопроголошеної "ЛНР" дозволили сімом бійцям подзвонити родичам під камерами російських ЗМІ та в такий спосіб нібито анонсували великий обмін з Україною, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сергій Гладкий з Дніпра перебуває в неволі рік і дев’ять місяців. Його дружина та восьмирічний син не одразу повірили, що чують рідний голос. "Три хвилини дали поговорити, і то – син трохи поговорив із батьком. Хвилини якісь і все. Я йому сказала, щоби він там тримався, щоби не переживав, що ми його чекаємо, пам’ятаємо, що всі люблять його. Тому що там дуже важка моральна ситуація", - розповіла дружина полоненого Наталя Гладка.

ВідеоРодичі полонених, яким бойовики дали зателефонувати додому, сподіваються на повернення бранців

Валентин Богдан зі Львова всю коротку розмову намагався заспокоїти рідних, які не чули його дев’ять місяців. Раптовий дзвінок пролунав, коли батьки готували сніданок. Вони кажуть, що тепер серце не на місці, що його дружини поруч не було – це був саме її день народження.

Російські ЗМІ подали це як широкий жест від ватажків самопроголошеної "ЛНР", що нібито готові до обміну. Водночас українські посадовці, що беруть участь у переговорах, поки обережні із заявами і утримуються від будь-яких коментарів, щоб не нашкодити звільненню наших воїнів. У полоні бойовиків на окупованому Донбасі перебувають 157 громадян України.

Як повідомлялося, Бойовики угруповання "ЛНР" вперше за багато місяців дозволили українським полоненим поговорити телефоном з рідними. Відео розмови опублікувало російське видання "Новая газета". Голос своїх родичів змогли почути Сергій Гладкий, Анатолій Кучер, Владислав Лактіонов, Олег Якунін, Олександр Іщук та Валентин Богдан. Керівник терористичної "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що обмін може відбутися ще до Нового Року.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції