Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слухання апеляції генералова Назарова вийшло на фінішну пряму

Попереду лише дебати і оголошення вироку.

Слухання апеляції генерала Віктора Назарова на вирок у справі про збитий у 2014 році літак над Луганськом наближається до фіналу. Судді заслухали останнього експерта, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Експерт із питань аеромобільних військ укотре підтвердив висновок комісії, за котрим було ухвалено попередній вирок. "Комісія дійшла висновку, що начальник штабу генерал-майор Назаров Віктор Миколайович порушив деякі статті. Не були заходи вжиті ним для безпечної посадки Іл-76", - заявив керівник відділу військових експертиз науково-дослідного інституту міністерства юстиції Віктор Савечко. Назарова така позиція не влаштовує. "Жодної конкретної відповіді ні на одне питання він не надав, разговори ні про що", - вважає обвинувачений. Через кілька днів мають відбутися дебати, після яких буде пауза на схвалення рішення та його подальше оголошення.

Назаров оскаржує вирок у сім років за ґратами, бо генерала визнали винним у службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 військових у літаку Іл-76, який збили бойовики три роки тому під час приземлення в Луганському аеропорту. Експерти визнали, що генерал міг ужити заходів для того, щоб урятувати літак, але не зробив цього. 

ВідеоЕксперти вкотре довели, що генерал Назаров міг вжити заходів для безпечної посадки ІЛ-76

Залиште свій коментар

Вибір редакції