Смертельний перехід: на КПВВ "Станиця Луганська" на Донбасі померла пенсіонерка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона пересувалась на інвалідному візку.

Уранці 18 березня на КПВВ "Станиця Луганська" померла 85-річна пенсіонерка.

Про це повідомив благодійний фонд "Право на захист" на своїй сторінці у Facebook.

"85-річна пенсіонерка була у візку, в супроводі родичів вона проходила фізичну ідентифікацію біля мобільного офісу Ощадбанку. Приблизно о 8:20 жінці стало зле. Медики Червоного Хреста й МНСники надавали їй допомогу до приїзду швидкої. Та, незважаючи на зусилля лікарів, майже за годину жінка померла", - йдеться у повідомленні.

На КПВВ "Станиця Луганська" зранку померла жінка Про це повідомляє монітор сєвєродонецького офісу БФ "Право на захист"...

Опубліковано Право на захист Понеділок, 18 березня 2019 р.

Нагадаємо, 15 березня на Донбасі двоє громадян України померли, прямуючи з тимчасово окупованої території для перетину лінії розмежування.

Українська сторона СЦКК заявляє, що випадки смертей на КПВВ, які стали частіше траплятися останнім часом, відбуваються внаслідок того, що представники збройних формувань Російської Федерації продовжують практику створення довгих черг для мирних мешканців під час перетину лінії розмежування, що практично унеможливлює надання вчасної та кваліфікованої медичної допомоги найбільш незахищеним верствам населення.

ВідеоНа КПВВ "Гоптівка" намагалися провезти мертву жінку у ролі пасажира

Провезти жінку з Росії в Україну двоє чоловіків намагались через контрольно-пропускний пункт "Гоптівка". У салоні, окрім водія - громадянина РФ, та його сина, громадянина України, на задньому сидінні було тіло жінки. Як з'ясувалося, їхня дружина і мати померла напередодні - про це навіть є свідоцтво про смерть. Поховати її вирішили у Запорізькій області. А от перевезти тіло за правилами для родичів було надто дорого. 

На КПВВ "Гоптівка" намагалися провезти мертву жінку у ролі пасажира

Залиште свій коментар

Вибір редакції