Сотні танків, вантажівки і навіть казарми: з’явились нові супутникові знімки російських військ біля українських кордонів

Дата публікації
Перегляди
37к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сотні танків, вантажівки і навіть казарми: з’явились нові супутникові знімки російських військ біля українських кордонів

Alex Salvi/Twitter

Росія розташувала свої сили, зокрема,в Климові, Клинці, Єльні та Погонові.

Супутники компанії Maxar Technologies оприлюднили нові кадри українсько-російських кордонів, на яких видно значне збільшення кількості російський військ.

Про це у Twitter повідомляє Reuters.

Як зазначає видання, це нарощування військової сили є підготовкою до війни з метою завадити Україні приєднатися до НАТО.

Крім того, журналіст Newsmax Алекс Сальві також оприлюднив знімки, на яких видно російську армію поблизу кордону. Так, журналіст пише, що Росія розташувала свої сили:

  • у Климові – за 13 км від України;
  • у Клинці – за 30 км від України;
  • у Єльні – за 135 км від України;
  • у Погонові – за 165 км від України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що збройні сили РФ, які перекидаються залізницею з регіонів Сибіру та Далекого Сходу на захід, перебувають вже за 40 км від Чернігівської області та за 90 км від Київщини.

Крім того, Радіо "Донбас. Реалії" створило інтерактивну мапу, завдяки якій можна спостерігати за військами Російської Федерації, що перебувають біля кордонів України та на окупованих територіях.

Читайте також:

Наступна публікація