Сотні тонн боєприпасів, танки і нові найманці з РФ: Тимчук розповів про поповнення в "Л/ДНР"

Дата публікації
Сотні тонн боєприпасів, танки і нові найманці з РФ: Тимчук розповів про поповнення в "Л/ДНР"

Архівне фото / Reuters

За тиждень на окуповані території прибуло понад 600 тонн боєприпасів і 10 артилерійських систем.

Протягом останнього тижня від 7 лютого до 14 лютого на окуповані території Донецької і Луганської областей прибуло поповнення частин і підрозділів "1-го АК ДНР" і "2-го АК ЛНР". 

Так, через пункти пропуску Должанський, Дмитрівка, Ізваріне, Максимов до "Л/ДНР" прибула техніка, боєприпаси і особовий склад із території Росі, повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

За даними "Інформаційного опору", на непідконтрольні Києву території Донецької і Луганської областей доставили понад 600 тонн боєприпасів, близько 2 тисяч тонн паливно-мастильних матеріалів, не менш ніж 80 бойових броньованих машин (включно з танками) і 10 артилерійських систем (САУ і РСЗО).

"Раніше зафіксований групою ІС підрозділ "козаків" зі складу "Всевеликого війська донського" (близько 300 осіб), перекинутий з РФ через населений пункт Маринівка, прибув до району населеного пункту Первомайськ (контролюється "ЛНР")", — зазначив Тимчук. 

Нагадаємо, Тимчук також повідомив, ФСБ Росії організовує тренінги з журналістами так званих "ЛДНР" і підконтрольним терористами "ЗМІ" для підвищення ефективності дезінформації та пропаганди на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

Загиблих під Авдіївкою бойовиків замінили найманці з Кавказу

Загиблих під Авдіївкою бойовиків замінили найманці з Кавказу

Наступна публікація