Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спекотна від обстрілів ніч на Азові. Спецрепортаж ТСН із передової на Донбасі

Спекотна від обстрілів ніч на Азові. Спецрепортаж ТСН із передової на Донбасі

Бойовики не припиняють обстріли.

Випробування щодоби і гра зі смертю і для військових, і для цивільних. Російські окупанти на Донбасі, схоже, зовсім не планують припиняти війну. На ділянці передової біля Азовського моря ворожа артилерія майже замовкла. Натомість тепер там щоночі спалахують запеклі й тривалі стрілецькі бої.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

"Звикати не можна – але вже звикли. Ходжу вулицею, а воно стріляє. І навіть буває, що кулі свистять", - говорить мешканець Водяного Сергій.

Десяток мешканців цього фронтового селища біля узбережжя Азова геть не знають, що у Мінську вкотре домовились про чергове всеосяжне затишшя.

Натомість і місцеві цивільні, і українські армійці, які тримають фронт у полях за селом, усю примарність надій на тишу щодня відчувають на собі.

Щойно сонце впало за Азовське море, а на обрії з’явився Місяць, зі сторони бойовиків почалися доволі інтенсивні кулеметні черги. Ясна річ, що українські бійці просто стояти і спостерігати за таким станом справ просто не могли. Чергова ніч на передовій біля Азовського моря знову виявилась "спекотною".

Більше подробиць про обстріли на Азові дивіться в репортажі Олександра Моторного.

Відео На ділянці передової біля Азовського моря щоночі тривають запеклі бої зі стрілецької зброї

Російські окупанти на Донбасі, схоже, зовсім не планують припиняти війну. На ділянці передової біля Азовського моря ворожа артилерія наприкінці минулого тижня майже замовкла. Натомість, тепер там щоночі спалахують тривалі стрілецькі бої.    

На ділянці передової біля Азовського моря щоночі тривають запеклі бої зі стрілецької зброї

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції