Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Списки заручників та візити до в'язниць. Геращенко озвучила підсумки переговорів із бойовиками

Наразі завершилася скайп-конференція між сторонами.

Віце-спікер Ради Ірина Геращенко оприлюднила підсумки скайп-конференції із бойовиками.

Про це вона написала у Facebook.

За її словами, бойовики відмовилися обговорювати питання про катування української заручниці із інвалідністю Людмили Сурженко.

"Сьогодні украінські представники жорстко поставили питання катувань пані Сурженко і інших заручників і звернули на це особливу увагу координатора ОБСЄ. Але так і не отримали відповіді", - наголосила вона.

Тим часом кількість заручників за два тижні зросла. Влада вимагає звільнити з ОРДЛО 137 українців, представники "республік" підтверджують утримання лише 71.

"З важливого - нам вдалося домогтися, що у серпні координатор ОБСЄ Т. Фріш відвідає тюрми і заручників на окупованих територіях", - наголосила Геращенко.

Українська сторона вимагала негайного звільнення журналіста Станіслава Асєєва і припинення катувань всіх незаконно утриманих. 

Своєю чергою бойовики вимагають амністії і звільнення ще 45 людей, які не мають стосунку до конфлікту - беркутівців, організаторів терактів в Одесі і Харкові. 

Окрім цього, ОРДЛО включили до своїх вимог звільнення російського кадрового військового Агєєва.

Закінчилася скайп - конференція мінськоі гуманітарноі підгрупи , в якій також взяли участь український обмудсмен В. Лутк...

Опубликовано Iryna Gerashchenko 31 июля 2017 г.

Нагадаємо, раніше бойовики підтвердили утримання у полоні понад 70 українців. За її словами, інформацію про ще шістьох громадян України в ОРДЛО пообіцяли перевірити. 

Геращенко додала, що ОРДЛО в ультимативній формі вимагають звільнити 63 злочинців, які не мають жодного відношення до конфлікту на Донбасі.

ВідеоФронтові зведення: четверо українських військових поранені на Сході

Залиште свій коментар

Вибір редакції