Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спостерігачі ОБСЄ помітили конвой із понад десятка вантажівок на кордоні РФ і ОРДЛО

Назад машини пройшли КПП уже розвантажені.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала прибуття з Росії на окуповану частину Донбасу колони вантажівок і допоміжних транспортних засобів. Спостерігачі звітують про те, що російський конвой із 17 автомобілів прибув вранці до пункту перетину кордону "Донецьк" (РФ), де був перевірений російськими прикордонниками і митниками.

"Конвой складався з 11 вантажних автомобілів і 6 допоміжних транспортних засобів, включаючи одну машину швидкої допомоги. На всіх вантажних автомобілях був напис "Гуманітарна допомога з Російської Федерації", а на допоміжних транспортних засобах знак МНС", - повідомили в СММ. Також там розповіли, що з українського боку візуальне спостереження за вантажівками здійснювали три прикордонника і два митника, але вони не мали змоги увійти до вантажного простору машин і перевірити його вміст.

Через кілька годин конвой повернувся на територію РФ, при цьому тенти вантажівок були відкриті. Прикордонники і митники РФ в присутності представників України візуально перевірили конвой ззовні.

ВідеоПерший цього року "гумконвой" з Росії чекають бойовики на Донбасі

Підконтрольні бандитам ЗМІ повідомляють, що майже 300 тонн вантажу російські куратори завезуть на окуповані бойовиками території уже завтра. Це, кажуть, будуть харчі, медикаменти й таємничі так звані "цільові вантажі". Ці конвої - незаконні.

Перший цього року "гумконвой" з Росії чекають бойовики на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції