Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спостерігачі ОБСЄ зафіксували різке збільшення обстрілів на східному фронті

Ворог застосовує великокаліберні кулемети і гранатомети.

Спостерігачі ОБСЄ сповіщають про різке загострення оперативної ситуації на фронті. Вибухів, у порівнянні з попереднім звітним періодом, на лінії зіткнення зафіксували всемеро більше. Противник активізувався не лише у полі, але й у небі. Ворожі дрони скидають вибухівку.

Про підступні дії російських окупантів на Донбасі дивіться у сюжеті ТСН. 19:30.

Військовослужбовець із позивним "Лєший" розповідає, що ворог у нічний час доби підступно і зненацька відкриває вогонь, застосовуючи великокаліберні кулемети і гранатомети. До прикладу, близько чотирьох днів тому військові нарахували 15 приходів по українським позиціям.

"Противник під час перемир'я може вивісити білий прапор, починає копати у відкриту, а ми спостерігаємо. Зробити нічого не можна", - каже військовослужбовець ЗСУ з позивним "Господар".

Відео Інспектори ОБСЄ сповіщають про різке загострення оперативної ситуації на фронті

Вибухів, порівняно із попереднім звітним періодом, на лінії зіткнення зафіксували у сім разів більше. Лише упродовж понеділка російські загарбники відкривали вогонь понад півтора дестки разів.  

Інспектори ОБСЄ сповіщають про різке загострення оперативної ситуації на фронті

Бійці кажуть, що на цій частині посадки вцілілих дерев майже не залишилося. Вони, як і позиції українських захисників, регулярно потерпають від ворожих обстрілів. Втім, як переконують вояки, для них головне - не відходити назад. Хоча, кажуть, якщо буде така команда, доведеться усе лишити.

"Звичайно, є сили рухатися вперед. Тільки дайте команду "вперед", і ми назад не відступимо", - каже військовий із позивним "Шпік". 

Окупаційні війська заповзято копають серед білого дня, намагаючись якомога ближче дійти до окопів українських військових,  аби у разі відведення в районі Гнутового повернутись на свої добре укріплені позиції. А цей кілометр свіжих окопів продемонструють ОБСЄ як залишені.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк.

Залиште свій коментар

Вибір редакції