Спостерігачі ОБСЄ зафіксували розміщення "Градів" неподалік Донецька

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Системи залпового вогню помітили поблизу населеного пункту Новоамвросіївське.

Спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ зафіксували чотири реактивні системи залпового вогню "Град" в окупованому Донбасі, йдеться у звіті СММ ОБСЄ.

Важке озброєння помітили поблизу населеного пункту Новоамвросіївське. Також станом на 1 січня у постійному місці зберіганні озброєння в непідконтрольному районі Донеччини досі бракує 13 танків - чотирьох Т-64 та дев’ятьох Т-72.

Нагадаємо, 3 січня на ділянці розведення сил у Золотому спостерігачі ОБСЄ зафіксували камеру та антену, які встановлені біля блокпоста окупаційних збройних формувань. 

Крім того, на південному краї ділянки розведення було помічено трьох членів російських збройних формувань. У них були нарукавні пов’язки з написом "СЦКК". Бойовики з такими самими пов’язками перебували також на ділянці розведення у Станиці Луганській. 

Як повідомлялося раніше, збройні формування РФ не пустили спеціальну моніторингову місію ОБСЄ до трьох населених пунктів, тимчасово не підконтрольних українському уряду.

Міжнародні спостерігачі у звіті вказали відмову бойовиків патрулю місії у проїзді на тимчасово окуповану територію Донецької області через блокпости біля населених пунктів Верхньошироківське та Приморське. Також бойовики не дозволили ОБСЄ увійти на територію об'єкта збройних формувань біля населеного пункту Михайлівка.

Відео Обмін утримуваних осіб між Україною та самопроголошеними республіками привітала ОБСЄ

Водночас в організації нагадали сторонам про їхнє зобов'язання дотримуватися перемир'я на час зимових свят. Євросоюз також привітав обмін, втім, очікує, що осіб, винних у розстрілах на Майдані, таки притягнуть до відповідальності. Водночас представник Росії в Мінській ТКГ заявив, що припинення будь-якого подальшого переслідування звільнених було однієї з умов обміну.  

Обмін утримуваних осіб між Україною та самопроголошеними республіками привітала ОБСЄ

Залиште свій коментар

Вибір редакції