Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Посол США наголосила, що вони допоможуть зберегти Україні її найцінніший ресурс - бійців.

Президент Петро Порошенко передав воїнам Збройних Сил України сертифікати на 40 одиниць медичних машин "Хаммер".

Це він зробив під час робочої поїздки до Львівської області, передає прес-служба глави держави.

"Всі сорок автівок роз'їдуться одразу звідси по бойових бригадах в зоні проведення АТО. І з першого дня будуть працювати на українське військо, українського воїна", -  сказав він і подякував виконавчому віце-президенту компанії AM General з питань міжнародних оборонних програм Лоуренсу Платту за цей внесок.

Посол США в Україні Марі Йованович підкреслила, що з першого дня незалежності України та протягом останніх років, після спричиненою Росією агресією, Сполучені Штати підтримують Україну у захисті її суверенітету.

"Адже тут, у Яворові, підготовка триває. Спільно сили США, України та країн-союзників працюють пліч-о-пліч над створенням програми всебічної підготовки. І це лише одна із частин допомоги у розмірі 800 мільйонів доларів, що надається США для України у цілях підготовки та бойового оснащення. Найважливіше, що це допомагає закласти фундамент довгострокової готовності ЗСУ, і водночас дає можливість вдосконалювати підготовку військ, щоб відповідати загрозам на Сході України із гідністю", - сказала посол.

Марі Йованович зазначила, що сьогодні офіційно передаються 40 сучасних автомобілів, обладнаних для медичної допомоги, що дозволить підвищити рівень реагування та готовності. "Ці "карети швидкої допомоги" є символом нашої безупинної, відданої підтримки задля покращення спроможності України берегти її найцінніший ресурс – відважних та відданих чоловіків і жінок, що захищають свободу своєї держави", - наголосила вона.

Загалом протягом 2016-2017 років США передали Збройним Силам України 45 медичних "Хаммерів". Автомобіль може перевозити до чотирьох поранених на ношах або до шести сидячих. Кабіна для пацієнтів обладнана системами опалення та кондиціювання, а також системами подачі кисню для шістьох хворих.

Залиште свій коментар

Вибір редакції