Стало відомо, чому окупанти не допускають маріупольців до розбирання завалів Драмтеатру

Стало відомо, чому окупанти не допускають маріупольців до розбирання завалів Драмтеатру

Фото: Associated Press

За офіційною інформацією самопроголошеної "ДНР", під завалами Драматичного театру в Маріуполі загинуло лише 12 людей.

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко переконаний, що мінімально під завалами могло загинути понад 300 осіб, не кажучи вже про реальну картину.

Про це Андрющенко написав у своєму Телеграмі.

"Росіяни продовжують робити все для приховання злочинів. Потрохи стає зрозумілим, чому саме до розборів завалів в таких місцях як Драматичний театр та Пологовий будинок не залучають маріупольців. МЧС так званої днр, посилаючись на звіти МСЧ росії, що працює в Маріуполі, оприлюднює дані про загиблих в Драматичному театрі. Їх виявилось 12. 12 людей за даними "днр" загинуло в Драматичному театрі", - емоційно написав радник мера Маріуполя.

Андрющенко переконаний, що "навіть за мінімальним сценарієм" там загинуло понад 300 мирних мешканців.

"Де поділись тіла інших - ми теж розуміємо. Приховано під номерами в безіменних братських могилах Мангуша. Лють. Просто лють", - зазначив Андрющенко. 

Раніше повідомлялося, що окупанти з Росії примушують місцевих мешканців Маріуполя розбирати завали Драматичного театру, на який загарбники у березні скинули бомби. Росіяни вдалися до примусу, аби люди брали участь у розбиранні завалів будівлі. Роботу цивільних контролюють військові армії Російської Федерації. 

Слід зазначити, що за інформацією іноземних ЗМІ, у Драмтеатрі в Маріуполі після бомбардування могли загинути близько 600 людей. Свідки заявили, що загинули жителі Маріуполя, які перебували поруч з будівлею закладу та багато з тих, хто перебував у середині приміщення.

Як люди вижили під час бомбардування драматичного театру у Маріуполі

Як люди вижили під час бомбардування драматичного театру у Маріуполі

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація