Стало відомо прізвище бойовика, якому покажуть українські позиції на Донбасі

Стало відомо прізвище бойовика, якому покажуть українські позиції на Донбасі

"Інспектором" стане Руслан Якубов, який був офіцером російської армії.

Стало відомо прізвище ворожого інспектора, якому покажуть українські позиції на Донбасі. Це Руслан Якубов.

Про це розповіли у ТСН.Ранок. 

Він колишній офіцер російської армії, який на Донбасі став так званим ополченцем в чині генерал-майора. Російське громадянство Руслан Вахітов - це його справжнє прізвище, так і не змінив.

Напередодні безпекова група Мінської тристоронньої контактної групи дійшла згоди про спільну інспекцію укріплень збройних сил України поблизу селища Шуми на Донеччині. Рішення ухвалили на вимогу представників сепратистських утворень, які навіть не є формальними учасниками переговорів.  Попри те, що інспектори ОБСЄ жодних переміщень українських військових не зафіксували, перевіряти українські позиції будуть самі представники терористів.  

Рішення тристоронньої групи обурило соцмережі, ветеранські організації називають його зрадою і легітимізацією бойовиків.

Відео Українські ЗМІ дізналися прізвище ворожого інспектора, якому покажуть українські позиції на Донбасі

Руслан Якубов - колишній офіцер російської армії, який на Донбасі став так званим ополченцем в чині генерал-майора. Щоправда, він російського громадянства і його справжнє ім'я - Руслан Вахітов. Напередодні безпекова група Мінської тристоронньої контактної групи дійшла згоди про спільну інспекцію укріплень збройних сил України поблизу селища Шуми Донецької області. Рішення ухвалили на вимогу представників сепаратистських утворень, які навіть не є формальними учасниками переговорів.  Попри те, що інспектори ОБСЄ жодних переміщень українських військових не зафіксували, перевіряти українські позиції будуть самі представники терористів.  Рішення тристоронньої групи обурило соцмережі, ветеранські організації називають його зрадою і легітимізацією бойовиків  

Українські ЗМІ дізналися прізвище ворожого інспектора, якому покажуть українські позиції на Донбасі

Як повідомлялося раніше, у четвер, 10 вересня, за новими домовленостями Тристоронньої контактної групи у районі селища Шуми у Донецькій області, розташованому на лінії розмежування, має відбутися спільне інспектування позицій українських військових. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів