"Стара пісня на новий лад": Резніков прокоментував відмову РФ нести відповідальність за перемир'я на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У РФ знають, що відповідають за дотримання перемир'я, каже Резніков.

Російська Федерація знає, що відповідальна за режим припинення вогню на Донбасі і щодо неї застосовуються санкції, хоч і не хоче гарантувати дотримання перемир'я та боїться брати на себе такий обов'язок.

Про це сказав віцепрем'єр-міністр України, перший заступник голови делегації України в ТКГ Олексій Резніков у коментарі "Інтерфакс-Україна" 27 липня.

Резніков наголосив, що має чітку інформацію від українських військових і розвідників, що всі збройні формування, які перебувають на окупованому Донбасі, є частиною першого і другого армійських корпусів російської армії, якими керують офіцери РФ.

"Це стара пісня на новий лад про те, що нібито вони тут не причетні. Вони, насправді, бояться брати на себе відповідальність у будь-якому випадку, тому що вони прекрасно знають, що якраз цю відповідальність несуть. І, зокрема, санкції стосуються їх не лише через окупацію Криму або MH17, а й невиконання Російською Федерацією Мінських угод, оскільки вони є стороною Мінських угод", - прокоментував Резніков слова Дмитра Пєскова, який переконував у зворотньому.

Нагадаємо, підтримувані Росією бойовики на Донбасі 27 липня кілька разів порушили режим повного припинення вогню, який розпочався цієї доби. Втім РФ відмовилася гарантувати дотримання перемир'я і речник Путіна сказав, що Росія не може виступати гарантом дотримання режиму припинення вогню на Донбасі, бо буцімто не є учасником "конфлікту". 

Відео Цілковите й всеосяжне перемир'я: чи дотримуються тиші на передовій

Цілковите й всеосяжне перемир'я. Від опівночі зброю на Донбасі не мають застосовувати ані російські найманці, ані українські військові. Це домовленість ТКГ. Початок перемир`я - шлях до врегулювання створеного Росією конфлікту. Таке заявили у посольстві Сполучених штатів в Україні. В амбасаді повністю підтримують зусилля Києва щодо припинення вогню на Сході. Напередодні ж ворог обстріляв позиції українських захисників 13 разів. Українці 5 разів давали збройну відсіч. Один боєць поранений. Чекаємо на офіційні дані з фронту від початку доби, коли вогонь мав припинитися. Про дотримання тиші на передовій – у прямому включенні.  

Цілковите й всеосяжне перемир'я: чи дотримуються тиші на передовій

Вибір редакції