Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Страх бойовиків "ДНР": терористи бояться "секретного американського вірусу"

У "республіці", крім "секретного вірусу", розповідають і про розпилення збудника сифілісу 

У "ДНР" поширюються чутки про "секретний американський вірус", який на території республіки "розпилюють" дрони США. Про це на своїй сторінці у Facebook керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Він зазначив, що терористи на Донбасі також поширюють неправдиву інформація про використання українськими військовими в зоні АТО "американських БПЛА".

"Характерно, що слідом за підрозділами терористів "ДНР", подібні чутки активно поширюються і серед місцевого населення в прифронтових районах окупованій території – в "МДБ ДНР" надходять звернення від громадян з повідомленнями про подібні БПЛА (крім "секретного вірусу", у заявах також активно фігурує, що нібито розпорошується збудник сифілісу)", - написав Тимчук.

При цьому, у "ДНР" за останні дві доби було доставлено із Росії 430 тонн дизпалива, близько 10 автомобілів, 12 танків та 18 одиниць іншої броньованої техніки.

Нагадаємо, бойовики на Донбасі поширюють серед населення інформацію про наступ Збройних сил України на Великдень. Зокрема, в "ДНР" та "ЛНР" заявляють про "великодній наступ" наших військ, який готується під тиском США.

Поміж тим, терористи також шукають "українських шпигунів" та облаштовують новий командний пункт в районі Тореза.

Залиште свій коментар

Вибір редакції