Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Стрільба панічна": десантники під Авдіївкою розчаровані слабким рівнем боєготовності опонентів із "ДНР"

Супроти позицій ЗСУ нині стоять, швидше за все, не росіяни, а якісь малокваліфіковані банди.

Погода унеможливила будь-яке сполучення з передовими позиціями в зоні бойових дій на Донбасі, крім як на військовій техніки. Журналісти були змушені добиратися до оборонців Авдіївки на броні панцерника разом із військовими, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вдень ворог не наважився атакувати БТР, аби не викрити себе і не наразитися на вогонь у відповідь.Військові та журналісти прямісінько з броні потрапили до заплутаного лабіринту окопів, що простягнулися на сотні метрів далі. "Сил у них прорвати фронт наш немає, в атаку вони не підуть. Вони просто знищені будуть і все", - переконані солдати ЗСУ.

ВідеоУкраїнські десантники на фронті боронять спокій школярів в Авдіївці

Тільки ворожі снаряди можуть припинити навчання в Авдіївських школах. Сон і спокій мешканців цього містечка боронять нині десантники. І за цей спокій хлопці платять своїми життями.

Українські десантники на фронті боронять спокій школярів в Авдіївці

Десантники навіть не приховують свого розчарування слабким рівнем підготовки бойовиків, які стоять навпроти. "Судячи по діях противника, я думаю, що професійних кадрів у них дуже мало. Стрільба незрозуміло куди, стрільба панічна", - пояснює боєць. Однак військові додають, що не можуть дозволити собі розслабитися, бо на війні це одна з найнебезпечніших помилок – інколи ворог свідомо працює на те, аби приспати пильність, а потім зненацька вдарити.

Під захистом ЗСУ триває мирне життя в Авдіївці. Морози та снігопади не зупинили навчання в тамтешніх школах, бо примхи погоди – не вагома причина переривати освітній процес для людей, котрі знають, що таке артилерійські обстріли. "Школа працює в штатному режимі. Діти майже всі присутні на уроках", - запевняє директор 6-ї загальноосвітньої школи Авдіївки Вікторія Шляхова.  

Захисники Авдіївки кажуть, що заради таких діток і мерзнуть на передових позиціях і важать своїм життям. Але нарікають не на умови служби, а лиш на відсутність дозволу просуватися вперед. "Це наша земля, скільки вже можна воювати? Три роки стояти на одному місці? Це нереально!", - вважає один із десантників. Він і його побратими вірять, що на їх долю ще випаде честь звільняти українські території від окупаційних формувань.

Кореспондент ТСН Дмитро Мороз

Залиште свій коментар

Вибір редакції