Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд заочно засудив до 12 років ув'язнення експрацівника СБУ, який перейшов на сторону бойовиків і катував людей

Українські правоохоронці досі не затримали чоловіка.

Український суд заочно засудив до 12 років позбавлення волі колишнього начальника одного з міських відділень СБУ. Ще 2014 року він приєднався до бойовиків на Донбасі, очолив там "Макіївський підрозділ МДБ ДНР". Чоловік нині перебуває на окупованій території, до в'язниці потрапить, щойно його затримають українські правоохоронці.

"Перебуваючи на посаді керівника так званого "Макіївського підрозділу МДБ ДНР", він активно протидіяв військовим підрозділам та правоохоронним органам, залученим до антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. Зловмисник, зокрема, підшукував серед місцевого населення громадян, яких під приводами начебто кримінального переслідування змушував збирати інформацію про військовослужбовців Збройних сил України та СБУ. У разі відмови співпрацювати він піддавав людей тортурам та погрожував їм незаконним позбавленням волі", - зазначили в пресцентрі СБУ.

Вирок виніс Костянтинівський міськрайонний суд Донеччини - за скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України. Вирок суду набув законної сили.

Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься від дня затримання чоловіка та приведення судового рішення до виконання. Зловмисник нині перебуває у розшуку.

Раніше на Донеччині до 10 років позбавлення волі засудили бойовика "ДНР". Він натрапив на блокпост ЗСУ, де його і затримали.

Залиште свій коментар

Вибір редакції