Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сурков пообіцяв бойовикам входження "ЛДНР" до складу Росії через рік-півтора - Тимчук

За словами Суркова, "республіки" увійдуть до складу Росії на правах повноцінних адміністративних одиниць. 

Представники  так званої "ДНР" провели нараду "керівників органів влади і місцевого самоврядування ДНР" за участю представника адміністрації президента РФ Владислава Суркова.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав нардеп і координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук.

"Під час зустрічі Сурков відзначив, що "представники влади ДНР" повинні більше зустрічатися і спілкуватися з місцевими жителями з метою доведення до них інформації про вагомий внесок Росії в розвиток "ДНР". Згідно з його обіцянкою, через рік-півтора "ДНР" і "ЛНР" повинні увійти до складу РФ на правах повноцінних адміністративних одиниць", - йдеться у повідомленні. 

Окрім того, Тимчук зазначив,  що в Амвросіївці і Сніжному, що в "ДНР", працівники Державтоінспекції зафіксували появу груп людей РФ, які займаються контрабандою і нелегальним вивезенням місцевих жителів на територію Росії.

Тимчук також сказав, що при перетині кордону з Росії до "ДНР" делегація, у складі якої були співробітники адміністрації президента РФ і представника "ДНР", співробітниками так званого "Міністерства державної безпеки ДНР"  було заявлено про заборону в'їзду на територію тимчасово окупованого Донбасу представнику "ДТЕК" Смирнову.

"При спробі керівництва російською делегацією з'ясувати причину заборони, була отримана відповідь від глави "ДНР" Захарченко, що зазначене питання треба вирішувати через "старших товаришів" з РФ по лінії "МДБ-ФСБ", і він бути не може вплинути на дану ситуацію", - зазначив Тимчук.  

Нагадаємо, раніше очільник терористичної "Донецької народної республіки" Олександр Захарченко заявив, що бойовики захоплять Великобританію, після чого настане "золота доба Росії".

Залиште свій коментар

Вибір редакції