Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Священика Московського патріархату засудили до ув'язнення за посіпацтво терористам на Луганщині

Суд виніс йому вирок заочно.

Суд заочно засудив до 6 років ув'язнення протоієрея УПЦ Московського патріархату Володимира Марецького за перешкоджання українським військовим в окупованій Луганщині.

Відповідний вирок виніс Новоайдарський районний суд Луганської області, передають Українські новини.

Зазначається, що Марецький 2014 року "у зв'язку з незгодою з офіційною позицією керівництва держави щодо врегулювання конфлікту на Донбасі" вирішив перешкоджати Збройним силам України.

Зокрема, він організував та залучив місцевих до блокування руху колони військових. Пізніше він заблокував дорогу дерев'яною колодою та мішками, розмістив біля дороги палатку з цілодобовим чергуванням, виказував невдоволення перебуванням ЗСУ в його селі та закликав військових покинути свої позиції, мотивуючи це тим, що місцеве населення не потребує їхньої допомоги.

Суд допитав 7 свідків: місцевих мешканців та військових, які служили у 2014 році у селі Райгородка. Тюремний строк священику почнуть рахувати після того, як затримають його, якщо це вдасться зробити. У Марецкого є місяць, щоб оскаржити вирок. Через 30 днів рішення набере чинності, якщо апеляція не буде подана.

Нагадаємо, 2014 року командир луганських сепаратистів виявився священиком. Тоді церква тимчасово заборонила чоловікові проводити богослужіння.

ВідеоПричетні до організації "виборів" на Донбасі потрапили до санкційного списку ЄС

До списку увійшли голови, секретарі та заступники комісії, яка і організувала голосування у листопаді. У списку також ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник, обраний на цих псевдовиборах. Дев'ятьом тепер заборонений в'їзд до ЄС, а активи на європейській території заморозять. 

Причетні до організації "виборів" на Донбасі потрапили до санкційного списку ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції