Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Так виглядає смерть". Показали залишки бліндажа, у якому загинули кулеметниця "Відьма" з побратимом

Тіла виявилися на глибині трьох метрів.

Гарячими точками на сході стали Новотроїцьке та Лебединське, що на Донеччині, і Катеринівка, Новозванівка та Попасна - на Луганщині. Під обстрілом нашим військовим довелося евакуйовувати тіла загиблих напередодні бійців батальйону "Донбас" - Олександра Мілютіна та Яни Червоної, йдеться у випуску ТСН.19:30.

Бій тривав удень, а лише напередодні ввечері тіло загиблої змогли евакуювати. Снаряди самохідної артустановки засипали окоп. Спочатку ворог не підпускав до місця, а під час підходу стало зрозуміло, снаряди перепахали місцевість. Крім того, окупанти не підпускали до місця автомобіль, який би вивіз тіла. Відразу відкривав вогонь.

ВідеоВорог не припиняє потужних обстрілів на передовій

Гарячі точки станом на тепер - Новотроїцьке та Лебединське на Донеччині і  Катеринівка, Новозванівка та Попасна на Луганщині. Під обстрілом - від пізньої ночі і до ранку - довелося нашим військовим евакуйовувати й тіла загиблих напередодні бійців батальйону Донбас - Олександра Мілютіна та Яни Червоної.

Ворог не припиняє потужних обстрілів на передовій

Чотири 152-х міліметрові снаряди залетіли на позицію. Два із них влучили прямо у окоп. У ньому перебували  двоє військових. Тіла виявилися на глибині 2,5-3-х метрів. Військові діставали їх вручну.

Яна Червона - жінка-воїн, яка була відома багатьом на лінії фронту. Це архівні кадри ТСН: Яна на передовій. На війні її всі звали «Дика Відьма», бо сама жартувала, мовляв, відлякує ворожу нечисту силу. "У мене не було потреби працювати, бо мене забезпечував чоловік. Я просто була щасливою мамою", - розповідала вона.

Яна почала відстоювала країну на Харківському Майдані, потім, як волонтер, допомагала армії, але потім вирішила, що йде на фронт. "Найбільше втомлює чекання перемоги. Не знаєш ні дати, ні місце. Не знаєш, що тебе чекає і чи доживеш ти до цього", - казала вона. Вдома чекали син та донька. Про них Яна журналістам завжди розповідала із усмішкою. Навіть на війні для неї діти були поряд, мала при собі їхні фото.

Поруч із нею в окопі в момент обстрілу знаходився її побратим Олександр Мілютін. На фронті його кликали "Дєд", бо опікувався підозділом. Його називали душею компанії. Сам родом із Бахмута, тому в буквальному сенсі захищав на Донбасі свій дім.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції