"Таке в нас перемир’я". На Донбасі не вщухають обстріли бойовиків: один військовий загинув

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Один боєць дістав поранення.

На передовій поруч із окупованою Горлівкою загинув український військовий, ще один боєць дістав поранення. Російські артилерійські снаряди і 120-ти міліметрові міни вибухали на позиціях українців понад годину. Кілька снарядів ущент рознесли житлові будинки у селищі Південному, йдеться у ТСН.19:30.

Інтенсивна стрілецька канонада і поодинокі вибухи – це ранок чергового літнього понеділка на передовій, що північніше окупованої Горлівки.

Відео На передовій поруч із окупованою Горлівкою загинув український військовий

Іще один боєць отримав поранення. Російські артилерійські снаряди й важкі, 120-міліметрові міни вибухали на позиціях українців понад годину. Кілька снарядів ущент рознесли житлові будинки у селищі Південному.  

На передовій поруч із окупованою Горлівкою загинув український військовий

"Таке відбувається у нас кожний день. Якщо вони мовчать - значить щось задумали. Задумали, щось погане", - каже військовослужбовець ОШБ "Айдар" з позивним "Елмс".

Зараз у Південному зовсім не їздить транспорт.  Усе село практично переоране ворожими важкими снарядами й мінами. Кілька будинків взагалі  перестали існувати, а довкола панує непереборний запах згарища.

Той будинок, каже військовий "Жук", спалахнув ніби смолоскип, надвечір неділі. Вже після першого, потужного “приходу”.

"Таке в нас перемир’я! Вчора прильоти були, пряме попадання і повністю хата згоріла", - каже військовий.

Споруда вигоріла до друзки  за кілька годин. Рятувати, зізнаються хлопці, навіть не намагались. Адже вибухова злива, коли хата спалахнула, тільки почала набирати обертів.

Десь приблизно хвилин 30-40 вони без перерви практично кладуткь з великого калібру: 120-122-82. Потім починається стрілкотня.

За минулі вихідні у бік самого лише Південного російські артилеристи випустили понад сотню важких снарядів. Вони  били й по українських військових і прицільно у напрямку житлових споруд. Цілили зі сторони Горлівки.

"Тут у нас була кухня. Он салат не доїли – залишився. Прилетіло прямо в двір - знесло дах", - каже військовий.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції