Терорист Захарченко розмріявся про створення в Україні партії бойовиків з Донбасу

На щастя, бойовик зараз не бачить можливостей для появи такої сили.

 Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко заявив про можливу появу "продонбаської" партії в Києві.

Про це бойовик заявив на так званій онлайн-конференції з жителями Києва, яка пройшла сьогодні на сайті сепаратистів.

На запитання про створення нової партії, яка представляла би "продонбаський інтерес" на території Києва, Захарченко відповів, що зацікавлений у цьому, але зараз бойовик не планує, на щастя, цього робити.

"Думаю так, ми були б зацікавлені в появі такої партії. Як мінімум, для того, щоб мати представників у Києві на той випадок, якщо влада там зміниться і нова влада буде не тільки здоровою, але і законною. У всякому разі, у сьогоднішній Верховній Раді немає жодної партії, з якої ми могли б вести діалог. З тієї простої причини, що всі вони прямо або побічно - своїм мовчанням - легітимізували геноцид народу Донбасу", - заявив він.

Окупант також зазначив, що за "нових обставин" партія сепаратистів може скластися.

"Зараз я не бачу можливості появи такої партії. Але, як знати, можливо, за нових обставин ця партія складеться з того кола спілкування, який складається у нас з вами під час цих прямих ліній?" - додав сепаратист.

Нагадаємо, раніше бойовики "ДНР" заявили, що українська влада повинна до 14 липня 2016 року прийняти узгоджений з "ДНР" закон про місцеві вибори на Донбасі, тому що інакше дата виборів буде визначена в односторонньому порядку.

Також лідер донецьких бойовиків Олександр Захарченко не виключив, що вибори можуть відбудуться протягом 2016 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: