Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тіла кадрових солдатів РФ вивозять з Донбасу до Ростова, а контрактників спалюють - розвідка

Це дозволяє командирам виключати їх зі списків військових частин як зниклих безвісти.

Із початку серпня тіла кадрових російських військовослужбовців, які загинули на сході України, перестали звозити до моргу Донецької обласної клінічної лікарні ім. Калініна для проведення попередніх патологоанатомічних експертиз та тимчасового зберігання, а завантажують у спеціально обладнані рефрижератори (до 20 тіл загиблих), які приховано вивозять до Ростова-на-Дону.

Про це повідомляє ГУР Міноборони України.

Водночас загиблі російські військовослужбовці, призвані з числа добровольців за спеціальними контрактами, підлягають прихованій кремації в мобільних крематоріях, обладнаних поблизу Донецька та Луганська без патологоанатомічної експертизи та оформлення свідоцтв про смерть. Як зауважують розвідники, це дозволяє командирам виключати їх зі списків військових частин як зниклих безвісти або подавати як таких, що перебувають у розшуку як дезертири.

Також у ГУР додали, що згідно з розпорядженням командира 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК, легкі поранення та поранення середньої важкості, оформлюються у лікувальних закладах як побутові.

Раніше розвідка повідомляла, що зростання масового невдоволення російських військовослужбовців від тривалого перебування на передових позиціях змусило командування виплатити гроші, що своєю чергою призвело до різкого зниження бажання виконувати бойові завдання через надмірне вживання спиртних напоїв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції