Тимчук розповів, чому конфлікт між ФСБ і ГРУ завершився призначенням Пушиліна новим ватажком "ДНР"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На окупованій території відбувається протистояння між ГРУ і ФСБ.

Призначення Дениса Пушиліна тимчасовим ватажком "ДНР" - це відповідь ГРУ і Владислава Суркова на ліквідацію Олександра Захарченка.

Таку думку висловив у коментарі ТСН.ua координатор "Інформаційного спротиву", нардеп Дмитро Тимчук.

За його словами, на окупованій території вже давно відбувається протистояння між Головним розвідувальним управлінням РФ і ФСБ, яка прагне об'єднання усіх ресурсів "Л/ДНР" під своєю "кришею". Захарченко заважав ФСБ, тому був ліквідований.

"Зараз Пушилін і "Ташкент" з Трапезниковим опинилися у клінчі. Трапезников і Ташкент фактично працюють на ФСБ, а Пушилін як представник команди Захарченка - на ГРУ і Суркова", - пояснив Тимчук.

ВідеоСмерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

В Донецьку вже призначили винних у вбивстві Захарченка і вибили зізнання з чотирьох місцевих - що вони українські диверсанти. Справжнім власником ресторану "Сєпар" вважали Захарченка. Але офіційно він належав його охоронцю – Олександру Костенку на прізвисько "Скромний". Відтепер він - головний підозрюваний у вбивстві свого боса. Бойовики вважають: "Скромний" був в курсі, що десь у закладі вибухівка тихо чекала на свою здобич. Але є цікавий поворот - за іншою версією, мішенню був зовсім не Захарченко. 

Смерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

Водночас експерт вважає, що призначення Пушиліна не допоможе ГРУ надовго укріпити свої позиції на окупованих ОРДЛО.

"Перший хід, тобто ліквідація Захарченка, відкрив рахунок 1:0 на користь ФСБ. Зараз виникає питання, що відбуватиметься далі. Чи ГРУ-Сурков відвоюють свої позиції, чи ні. Не думаю, що призначення Пушиліна, яке триватиме протягом двох місяців, суттєво вплине на ситуацію. Це скоріше номінальне призначення, щоб показати, що там нібито є легітимна фігура, яка представляє органи влади "ДНР" й очолює "ДНР". - зауважив нардеп.

Він також додав, що це призначення матиме скоріше психологічний вплив, який допоможе утримати ситуацію під контролем і не допустити повної дестабілізації й анархії.

Нагадаємо, "генпрокурор "ДНР" назвав незаконним призначення Трапезникова ватажком "ДНР" після смерті Захарченка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції